Jolanta Pawlak

Wielka Brytania jolantapawlak

Kim jestem:
modna polka
Lokalizacja:
Londyn, Wielka Brytania
Wiek:
55 lat
Dołączyła:
lip, 2014

Lubią ten profil (9)

O sobie:

Na krótko udało mi się zatrzymać czas: ) chce podzielić się moimi pasjami, które biorą się z racji posiadania sporej energii. Sama często zastanawiam się skąd mam tyle jej w sobie. Mam prawo tak mówić, bo chociaż pracuje 6 dni w tygodniu po 8 godzien z dojazdem 11 na dobę i codziennymi czynnościami: ) coś zjeść i higiena …oraz tym, co wykonuje każda kobieta więc nie będę wyliczać. Staram się interesować różnymi rzeczami dającymi kolor życiu: książka, malowanie obrazów ,pisanie wierszy, kosmetyki, gotowanie…i SZAFA : ) Od wielu lat mieszkam w Londynie tęskniąc za Polską, ale z racji przebywania w tym miejscu mogę podzielić się różnymi ciekawostkami. Moje stylizacje to stylizacje kobiety, która osiągnęła pół wieku, ale dalej ma młodą duszę: )

Ostatnio na blogu

Modowe inspiracje

wyznania-estetki-poetki.blogspot.com
Modowe inspiracje

Dzisiaj ciepła spódnica, o której zapomniałam. Tak to jest, jak zbiera się ubrania, a ma się małą przestrzeń mieszkaniową: )Kupiłam ją w zeszłym roku. Cieszyłam się, że będę mieć elegancką spódnicę na zimę i pod koniec zimy ją zauważyłam: ).Pochodzi od Daks, czyli luksusowej angielskiej marki. Firma powstała w 1894 roku i w tym ma 150 lecie. Ich kolekcje nie mają fasonów z linii ,,szalonej,,: ).Modele raczej klasyczne i ponadczasowe, szyte z dobrych gatunkowo materiałów.Nie są to ubrania ta…

Aktywność 1318

Stylizacje dodane
9
Zainspirowali się
4
Fajny wygląd
255
Komentarze dodane
16
Komentarze otrzymane
14
Wyświetlenia profilu
1224

Stylizacje (9)

Zobacz wszystkie

Inspiracje (0)

Inspiracje

Ulubione profile (4)

Zobacz wszystkie

Komentarze do profilu

  1. Jolanta Pawlak Jolanta Pawlak

    @Plain Jane: Jane dziękuję.Każda kobieta może być wyjątkowa musi tylko zachować indywidualność. Kobiety często w tych czasach zapominają o tym, że nie potrzeba wszystkiego odsłaniać. Nie trzeba też chodzić na niebotycznych szpilkach, żeby wyglądać pięknie.

  2. Plain Jane Plain Jane

    Witam w kręgu rewolucjonistek mody! Each of us is unique and individual. You are unique; this is an obvious truth.