Wiek ma znaczenie ?

Pewnie wiele osób jest tu oburzonych ,że na portalu i na blogspocie mogą być zwykłe nastolatki w wieku 12-14 lat. Przecież ludzie pragną tolerancji w Polsce ,ale sami jej nie starają się dać. Wiek to tylko liczba

Replies

 1. Lena Lena

  ja uwazam ze kazdy ma prawo do pokazania siebie

 2. Anonymous Anonymous

  @Lena: Mi nie chodzi o pokazanie siebie , chodzi mi o wiek dużo blogerek uważa ,że 12-13-latki to jeszcze dzieci . Wiem co mówię sama kiedyś miałam tu stare konto i dotkęła mnie liczba wieku.

 3. Lena Lena

  @Anonymous: ale wiek nie ma nic do rzeczy jesli ma sie co pokazac

 4. Anonymous Anonymous

  @Lena: tak, to też racja.

 5. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

  Jasne, że każdy ma prawo do bloggowania, ale skoro zaczynasz w tak młodym wieku to licz się z tym, że nie będziesz traktowana poważnie

 6. Barbara Karkoszka Barbara Karkoszka

  Jeśli jesteś dobra w tym co robisz, to rób to i ciesz się tym ;) Niektóre 13-latki na prawdę mnie zaskakują swoimi setami (pozytywnie oczywiście)

 7. Lena Lena

  @SmellOfRedLipstick: to troche dziwne ze starsi sa lepiej traktowani poniewaz czasami ci młodsi maja wiecej do pokazania

 8. Anonymous Anonymous

  @SmellOfRedLipstick: Ja już bloguje od września. Chodzi mi o wiek dla niektórych trochę starszych blogerek wiek widać ,że ma znaczenie wiem co mówię.

 9. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

  Wiem o czym mówisz, bo obracam się między blogami i na modnej od jakiegoś roku, więc już nie jedną dyskusję widziałam :) Ale tak właściwie to tez nie ma się co dziwić - kiedy bloga prowadzi dwudziestokilkuletnia dziewczyna, to raczej nie będą jej inspirowały stylizacje 12 czy 14-latek, chyba że będą naprawdę wyjątkowe. A czy większość młodych bloggerek pokazuje coś naprawdę wyjątkowego? Nie, więc niechęć jest poniekąd usprawiedliwiona. Druga sprawa, to że na blogach zaczyna się coraz częściej dyskutować nie tylko o stylizacjach ale też o modzie przez duże M, z którą ja, osoba prawie 18 letnia zaczyna się dopiero zapoznawać.

 10. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

  Aa, tak jakby co, to ja nie jestem przeciwna :D Ogólnie blogi młodych dziewczyn mi nie przeszkadzają, po prostu staram się przedstawić jak ja to widzę :)

 11. Anonymous Anonymous

  @SmellOfRedLipstick: Ja również wiem co mówię bo taka sytuacja mnie dotknęła po czym usunęłam konto na modnej polce.

 12. SmellOfRedLipstick SmellOfRedLipstick

  @Anonymous: Ale wiesz... jak chcesz bloggować to nikt ci nie zabroni, rób jak uważasz :)

 13. Anonymous Anonymous

  @SmellOfRedLipstick: Nie, raczej opinią innych się nie przejmuję. Chodzi mi bardziej o poruszenie tematu na temat wieku.

 14. Anonymous Anonymous

  Ja sama mam 13 lat, spotkałam się jedynie z dyskusjami na temat innych dziewczyn w moim wieku, właśnie ze względu na ilość przeżytych wiosenek, choć do mnie w tej kwestii nikt nie miał żadnych wątów.

 15. Anonymous Anonymous

  @Anonymous: Do mnie zaś miał jedna blogerka ,ale kto to nie chcę mówić.

 16. Anonymous Anonymous

  @Anonymous: ja myślę, że kobietki po dwudziestce mają czasem do osób w naszym wieku wąty, z tego powodu, że wiele młodych osób afiszuje się 'profesjonalnymi blogami modowymi', choć naprawdę blogi te to w większości zdjęcia z grafiki google, a w najlepszym wypadku fotki z komórki... ja osobiście też tego nie lubię, gdy blog (niby) 'modowo-szafiarski' przedstawia zdjęcia w prawdzie ukradzione/znalezione w sieci, a mody tam jest tyle, co "inspiracje"... blogi z przewagą zdjęć z internetu/tzw. 'inspiracji' nie mają prawa bytu, bo tego ani blogiem modowym, szafiarskim, ani nawet już lifestyle'owym nazwać nie można... nienawidzę też spamu, który zazwyczaj rozsyłają osoby w moim wieku...

 17. Anonymous Anonymous

  @Anonymous: Tak , też nie lubię spamu. No ale inspiracji nie nazywa się blogiem szafiarsko-modowym można mieć blog z samymi inspiracjami

 18. Anonymous Anonymous

  @Anonymous: ale, jakby nie patrzeć, to kradzież czyichś zdjęć... w końcu zdjęcia nie wzięły się z 'nikąd', ktoś musiał je wykonać, a więc ktoś ma do nich prawa autorskie ;)

 19. Anonymous Anonymous

  @Anonymous: najlepiej zapytać.

 20. Anonymous Anonymous

  @Anonymous: ale inspiracje to w większości zdjęcia "znalezione" w sieci, a nie zdjęcia bloggerek, które podają maila i jest możliwość spytania się. Nie podoba mi się to, że pod inspiracjami nawet nie pisze źródła fotografii (no bo przepraszam bardzo, ale podpis: "źródło: grafika google" to nie jest podania źródła...)