Modne bieganie

Bieganie staje się coraz bardziej modne - to nie ulega kwestii. Ale w co się ubrać? Czy uprawiając sport też musimy wyglądać dobrze w sportowych ciuchach? Czy ubrania muszą do siebie pasować? Czy nasza sportowa odzież musi pasować do trwających aktualnie trendów? Co o tym myślicie? Biegacie (bądź uprawiacie inny sport) w zwykłym dresiku, czy wolicie aby poszczególne elementy do siebie pasowały i były na topie?

Replies

 1. Bogna Zykiewicz Bogna Zykiewicz

  Na pewno odzież i buty do biegania powinny być wygodne. To jest podstawa! Dobra jakość takiej odzieży też ma znaczenie. Zobaczcie sobie tutaj https://perfektsport.pl/produkty/nike/odziez/do-biegania/, mają super wybór :)

 2. Anita Ani Anita Ani

  Ja również gdy biegam chcę być modna i czuć się trendy :) Jak chronić nogi przed urazami podczas biegania? Jakie buty zastosować? Znalazłam ciekawy artykuł na blogi https://osrodek-wiedzy.eu/ Na zdrowie mięśni oraz stawów nóg w ogromnym stopniu wpływa także sposób odżywiania.

 3. Kasia Wilk Kasia Wilk

  Ja polecam osobiście buty Asics. Moim zdaniem systemy w butach Asics są o wiele wygodniejsze niż te w obuwiu Nike. Jeśli chcecie kupić Asicsy w niskiej cenie to sprawdźcie koniecznie ten sklep: https://yessport.pl/Najpopularniejsze-systemy-i-technologie-od-firmy-Asics-blog-pol-1567429751.html

 4. Monika Flisiak Monika Flisiak

  ja planuje zaczac biegac, w sumie to moj chlopak sobie wymyslil i bede mu towarzyszyc bo narazie tylko cwicze aeroby :) musze tylko skompletowas strój, takze skorzystam z Waszych porad :D

 5. Izabella Remer Izabella Remer

  Ja biegam bardzo rzadko, w sumie jakoś łatwiej mi się zmobilizować, żeby iść na siłownię niż biegać.

 6. schowaltermaeve schowaltermaeve schowaltermaeve schowaltermaeve

  Dla każdego, co innego.

TRENDS

 1. Opaska na oczy

  Last reply: Jola Szatan .

 2. Trendy w modzie 2020

  Last reply: Alice Alice .

 3. Czerwień

  Last reply: Anna Zborowicz Zborowicz .

 4. Samochód dla kobiety

  Last reply: Sylwia Iksińska .

 5. Modne bieganie

  Last reply: schowaltermaeve schowaltermaeve .

People You May Like