Modne bieganie

Bieganie staje się coraz bardziej modne - to nie ulega kwestii. Ale w co się ubrać? Czy uprawiając sport też musimy wyglądać dobrze w sportowych ciuchach? Czy ubrania muszą do siebie pasować? Czy nasza sportowa odzież musi pasować do trwających aktualnie trendów? Co o tym myślicie? Biegacie (bądź uprawiacie inny sport) w zwykłym dresiku, czy wolicie aby poszczególne elementy do siebie pasowały i były na topie?

Replies

 1. Bogna Zykiewicz Bogna Zykiewicz

  Na pewno odzież i buty do biegania powinny być wygodne. To jest podstawa! Dobra jakość takiej odzieży też ma znaczenie. Zobaczcie sobie tutaj https://perfektsport.pl/produkty/nike/odziez/do-biegania/, mają super wybór :)

 2. Anita Ani Anita Ani

  Ja również gdy biegam chcę być modna i czuć się trendy :) Jak chronić nogi przed urazami podczas biegania? Jakie buty zastosować? Znalazłam ciekawy artykuł na blogi https://osrodek-wiedzy.eu/ Na zdrowie mięśni oraz stawów nóg w ogromnym stopniu wpływa także sposób odżywiania.

 3. Kasia Wilk Kasia Wilk

  Ja polecam osobiście buty Asics. Moim zdaniem systemy w butach Asics są o wiele wygodniejsze niż te w obuwiu Nike. Jeśli chcecie kupić Asicsy w niskiej cenie to sprawdźcie koniecznie ten sklep: https://yessport.pl/Najpopularniejsze-systemy-i-technologie-od-firmy-Asics-blog-pol-1567429751.html

 4. Monika Flisiak Monika Flisiak

  ja planuje zaczac biegac, w sumie to moj chlopak sobie wymyslil i bede mu towarzyszyc bo narazie tylko cwicze aeroby :) musze tylko skompletowas strój, takze skorzystam z Waszych porad :D

TRENDS

 1. Modne bieganie

  Last reply: Monika Flisiak .

 2. Samochód dla kobiety

  Last reply: Kasia Lurska .

 3. makijaż. Jaki najabrdziej lubicie?

  Last reply: Monika Flisiak .

 4. Gdzie kupujecie ubrania dla dzieci

  Last reply: Eliza Malik .

 5. Męskie buty ślubne

  Last reply: Kinga Gaj .

People You May Like