Odchudzanie

Muszę zgubić kilka cm w udach. Poleci któraś jakąś dietę / ćwiczenia?

Replies

1. letycja xxx letycja xxx

Ćwiczenia i aktywne spędzanie czasu to u mnie działa i kuchnia nie jadam ciężkich posiłków tłustych tylko lekie sałatki albo wegetariańskie dania w Mekongu albo u znajomych najczęsciej ostatnio ryby pichcimy podobno zdrowe są.

2. Paulina Różalska Paulina Różalska

Regularność jest sukcesem we wszystkim :), czy to bieganie czy siłka, czy leki czy suplementy. Jak się coś robi sporadycznie to nie działa. Ja sama biorę witaminki np. l-karnitynę, staram się brać systematycznie ale nie ukrywam, że czasem zapomne :(, jakie macie sposoby na pamiętanie o witaminach itp ??

3. Bianca Stonek Bianca Stonek

Bieganie i ćwiczenia z mini bandami. Przede wszystkim też systematyczność. Ewentualnie można udać się na lposukcję ud. Moge polecić http://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa

4. Patrycja Nowak Patrycja Nowak

sprawdźcie https://10kg.pl/ najlepsze metody na schudnięcie 10 kg :)

5. anita maciak anita maciak

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Adą (kom.731 154 299). Warto.

6. anita maciak anita maciak

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: Agata - 517 614 677. Polecam

7. anita maciak anita maciak

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Boczki? Fałdki? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Biphasic Slim. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Co ważne nie powoduje żadnego dyskomfortu tj zgagi, suchości czy biegunek. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki (kom.517 906 693) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.