Jak schudłam 17 kg.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie opisałam jak schudłam z 69 kg, do 52kg! :D Same zobaczycie, że to nie jest droga przez mękę. :)

http://kakaao.blogspot.com/2013/02/jak-schudam-17-kg.html

Replies

 1. Marlena Jażenocka Marlena Jażenocka

  Udało mi się schudnąć 8kg w ciągu 2 tygodni na których byłam na wczasach odchudzających w https://ulanskazagroda-dieta.pl/ ,
  Dodatkowo po powrocie nie czułam żadnej potrzeby aby wrócić do starego sposobu żywienia.
  Bardzo mi się tam spodobało.

 2. Karolina Niegoda Karolina Niegoda

  Gratuluję wszystkim samozaparcia w dążeniu do lepszego życia fizycznego. Odchudzanie z resztą nie wpływa tylko na nasze zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Prawda, że czujecie się teraz lepiej? Atrakcyjniej? Jako dietetyczka nie podoba mi się zawsze stwierdzenie, że odchudzać trzeba się szybko albo że najlepszym sposobem na odchudzanie jest głodówka. Absolutnie nie. Odchudzanie to nauka cierpliwości, wytrwałości i wielu wyrzeczeń. Poczytajcie sobie o tym jak chudnąć zdrowo https://byc-zdrowym.pl/jak-szybko-i-zdrowo-schudnac/ . Taką najważniejszą wskazówką jest wprowadzenie do diety warzyw i owoców. A przede wszystkim jedzenie, a nie głodówka. Minimum 5 posiłków dziennie.

 3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Ja jestem ciekawa, tez by mi się przydało parę kilo w dół.

 4. Bianca Stonek Bianca Stonek

  Jak ktoś nie ma samozaparcia to warto rozważyć liposukcję. Ja korzystałam z https://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa i polecam.

 5. Zofia Gozdzinska Zofia Gozdzinska

  Wow gratulacje! Ja mam problem 5 kg zrzucić

 6. Marta Mityńska Marta Mityńska

  Cześć,
  Od początku tego roku (postanowienie noworoczne) trudnie się redukcją. Mimo ponad 5 miesięcy walki - moje efekty nie są zbyt imponujące (6 kilogramów na minusie). Chciałabym dopytać o środek, który w tym wątku wymieniany był kilkukrotnie. Jak to w końcu z nim jest?

  Czy ten Sliminator (https://valleymedicenter.com/pl/sliminator/) jest skuteczny czy nie?

  Ewentualnie co byście mi polecili, aby osiągać takie efekty?

  Pozdrawiam

 7. anita maciak anita maciak

  Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam