Jak schudłam 17 kg.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie opisałam jak schudłam z 69 kg, do 52kg! :D Same zobaczycie, że to nie jest droga przez mękę. :)

http://kakaao.blogspot.com/2013/02/jak-schudam-17-kg.html

Replies

 1. Marlena Jażenocka Marlena Jażenocka

  Udało mi się schudnąć 8kg w ciągu 2 tygodni na których byłam na wczasach odchudzających w https://ulanskazagroda-dieta.pl/ ,
  Dodatkowo po powrocie nie czułam żadnej potrzeby aby wrócić do starego sposobu żywienia.
  Bardzo mi się tam spodobało.

 2. Karolina Niegoda Karolina Niegoda

  Gratuluję wszystkim samozaparcia w dążeniu do lepszego życia fizycznego. Odchudzanie z resztą nie wpływa tylko na nasze zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Prawda, że czujecie się teraz lepiej? Atrakcyjniej? Jako dietetyczka nie podoba mi się zawsze stwierdzenie, że odchudzać trzeba się szybko albo że najlepszym sposobem na odchudzanie jest głodówka. Absolutnie nie. Odchudzanie to nauka cierpliwości, wytrwałości i wielu wyrzeczeń. Poczytajcie sobie o tym jak chudnąć zdrowo https://byc-zdrowym.pl/jak-szybko-i-zdrowo-schudnac/ . Taką najważniejszą wskazówką jest wprowadzenie do diety warzyw i owoców. A przede wszystkim jedzenie, a nie głodówka. Minimum 5 posiłków dziennie.

 3. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Ja jestem ciekawa, tez by mi się przydało parę kilo w dół.

 4. Bianca Stonek Bianca Stonek

  Jak ktoś nie ma samozaparcia to warto rozważyć liposukcję. Ja korzystałam z https://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa i polecam.

 5. Zofia Gozdzinska Zofia Gozdzinska

  Wow gratulacje! Ja mam problem 5 kg zrzucić

 6. Marta Mityńska Marta Mityńska

  Cześć,
  Od początku tego roku (postanowienie noworoczne) trudnie się redukcją. Mimo ponad 5 miesięcy walki - moje efekty nie są zbyt imponujące (6 kilogramów na minusie). Chciałabym dopytać o środek, który w tym wątku wymieniany był kilkukrotnie. Jak to w końcu z nim jest?

  Czy ten Sliminator (https://valleymedicenter.com/pl/sliminator/) jest skuteczny czy nie?

  Ewentualnie co byście mi polecili, aby osiągać takie efekty?

  Pozdrawiam

 7. anita maciak anita maciak

  Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

 8. Daria Daria Daria Daria

  Wow, gratulacje! :) Mnie też ostatnio udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów dzięki regularnym treningom, a także zdrowej diecie. Wszystkim, którzy chcą schudnąć oraz poprawić swoje samopoczucie i zdrowie, serdecznie polecam catering dietetyczny kraków, który znajdziecie na tej stronie: https://bedietcatering.pl/ . Sprawdźcie koniecznie! :)

 9. anita maciak anita maciak

  Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

BEAUTY

 1. Dieta cud? Cud, że schudniesz!

  Last reply: anita maciak .

 2. Odchudzanie

  Last reply: anita maciak .

 3. Dieta

  Last reply: anita maciak .

 4. wlosy .

  Last reply: Monika Walczak .

 5. Jak zredukować cellulit?

  Last reply: Monika Flisiak .

People You May Like