Welur, co myślicie? Hit, kit?

Ostatnio przeglądając coraz to więcej blogów natykam się na rzeczy z weluru. Co o nim myślicie?
Spódniczka, leginsy, bluzka?

Dawajcie linki do swoich postów na których pojawił się post z czymś z weluru:)

http://closethewindowandgetthefuckout.blogspot.com/2013/02/velvet.html - u mnie bluzka :)

Replies

1. Martyna Kowalczyk Martyna Kowalczyk

Wg.mnie HIT ,jak widzę u innych bloggerek, ale pewnie gdybym sama miała to nie wiedziałabym z czym połączyć;p

2. fashionell fashionell

Jak dla mnie hit, lubię welurową marynarkę, którą wyjęłam z dna szafy, sprawdza się zarówno w wersji eleganckiej jak i tej typowo luźnej, polecam! :)
    http://fashion-camille.blogspot.com/2012/12/royal-velvet.html

3. anetaaneta anetaaneta

hit, zdecydowanie! uwielbiam welurowe legginsy, sa ciepłe i mega wygodne. Ostatnio udało mi sie też dorwać na allegro welurową sukienkę:)

4. Nicole Kzs Nicole Kzs

zdecydowanie hit ;) W SH udało mi się znaleźć welurową spódniczkę, a post z nią tutaj: http://nbyen.blogspot.com/2013/02/geometric-shirt.html

5. Justyna / Say me Justine / Justyna / Say me Justine /

Szczerze mowiac nie przepadam za welurowymi leginsami:/

6. Szafa Oli Szafa Oli

Spódnice kocham chociaż nie mam jeszcze, poluje na romwe. A legginsy ma granatowe i są super, ciepłe ale nie rozciągają się aż tak jak normalne legginsy co jest troche wkurzające jeśli chce się kucnąć albo założyć legginsy pod spód. W najnowszym poście u mnie na blogu jest outfit z nimi w roli głównej, chcesz to wpadnij :))

7. Bad Mind Bad Mind

A mnie się nie podoba, jakoś nie przepadam za welurem, w dzieciństwie mnie zmuszano i mam wstręt!!!

8. ptysia ptysia

Ja się połasiłam, kupiłam brązową, welurową spódniczkę, ale raz ją miałam założoną i nie przekonuje mnie, dlatego będę ją sprzedawać :D

9. Anonymous Anonymous

@Pa. gada: fotki wysłane :)

10. Pa. gada Pa. gada

@Anonymous: Dzięki, zaraz sprawdzę :)

11. Anonymous Anonymous

ja tam mam mieszane uczucia, uwielbiam aksamit a welur to już nie koniecznie, ale nie mówię nie:)

12. Agata Meshuge Agata Meshuge

Mam dwie pary czarnych welurowych leginsów - jedną z tego "gniecionego" <3 i drugą z gładkiego, sukienkę bordową <3, czarną spódniczkę mini i właśnie idzie do mnie taka sama szara/srebrna, baskinkę bordową ze stradivariusa (myślę o czarnej jeszcze, ale chyba już będzie przegięcie:D) i granatową oversizową bluzkę też ze stradivariusa, uwielbiam ten materiał!:)

13. Anonymous Anonymous

Jak dziś pamiętam, jak w przedszkolu nosiłam welurowe getry - takie bordowe - z tyłka mi spadały, ale nie przejmowałam się tym zbytnio ;)
    Teraz to jest totalny HIT, coraz więcej stylizacji widzę z identycznymi. Kto by pomyślał... ;P
    A jeśli chodzi o to, czy dziś bym ubrała to tak, ale bardziej z sentymentu. To bardzo "specyficzny" materiał, mięsisty i wydaję mi się, że nie każdemu służy.

14. asiacze asiacze
  15. asiacze asiacze

nie dodałam, że czarnej:)

16. Anonymous Anonymous

Hm, ja osobiście nie przepadam. Widziałam kilka stylizacji, w których welur naprawdę sprawował się świetnie, ale ja bym nie założyła. To chyba jeden z tych trendów, które pasują innym, ale mi nie bardzo :)

17. Marcelina Kleminowska Marcelina Kleminowska

Welur teraz zaczyna królować coraz bardziej, ale przekonują mnie głównie sukienki i to wieczorowe, teraz widziałam taką pięknie skrojoną w nowej kolekcji Violi Piekut.

18. Kasia Bonczyk Kasia Bonczyk

Dobry projektant zawsze obroni materiał. Viola Piekut, robi piekne welurowe sukienki

19. lalka lalka

Ja się w tym nie widzę. Jednak wiele dziewczyn nosi i dobrze im w tym.

20. Ola Rozek Ola Rozek

Nie dla mnie. Przy bujnych kształtach welur wygląda fatalnie