Kto nosi soczewki kontaktowe?

Hej dziewczyny!
Czy któraś z Was nosi soczewki kontaktowe? Jakie soczewki nosicie? Gdzie kupujecie? :)

Replies

 1. Romana Romana

  Ja używam air optix (mają też na astygmatyzm). Polecam, dobrze leżą na oku, nie męczą. Ogółem soczewki to ogrmona wygoda, zwłaszcza zimą w moim odczuciu, gdy normalne okulary zaraz parują przy zmianach temperatur. Choć muszę też przyznać, że odkąd zainwestowałam w dobre okulary, coraz mniej chętnie zakładam soczewki, ale to dlatego, że przeważnie nie chce mi się ich zdejmować na noc ;)

 2. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

  Ja od jakiegoś czasu noszę okulary.

 3. Gosia Małek Gosia Małek

  Ja noszę 30 dniowe z tym że nie ściągam na noc i jak do tej pory nie sprawiają mi żadnych problemów. Czasem tylko przeszkadzają, jak jest wyjątkowo suche powietrze albo klimatyzacja w jakimś pomieszczeniu.

 4. Lilla Sabo Lilla Sabo

  Noszę, ale niestety bardzo mi wysuszają oczy, próbowałam już kilku firm i ciągle to samo, coś mam pecha do tego

 5. Agnieszka Ryclewska Agnieszka Ryclewska

  Aktualnie nosze soczewki z Acuvue i jestem bardzo zadowolona, ponieważ wcześniej kupowałam te w rossamannie ale szybko się brudziły i wgl były trudne do utrzymania w czystości.
  Te które aktualnie noszę zmieniam co 3tyg i 3 pary kosztują 80zł

 6. pola wwww pola wwww

  Ja noszę, kupuję na allegro ale ostatnio widziałam że ta sama firma i w rossmannie jest dostępna

 7. Julka Sobiech Julka Sobiech

  Ja noszę soczewki i muszę przyznać, że są bardzo wygodne. Dla zainteresowanych zostawiam link do strony https://mojepierwszesoczewki.pl/, gdzie można poczytać na ich temat sporo więcej.

 8. Anna Stawińska Anna Stawińska

  Noszę aczkolwiek okulary również warto jest jednak mieć, polecam zerknąć sobie tutaj https://trendyopticians.pl . Aktualnie maja tam wiele promocji na oprawki jak również na okulary przeciwsłoneczne. Salon ma swoje punkty w dużych miastach tak wiec dobrze jest zorientować się czy mają punkt w Waszym mieście. Na miejscu mozna wykonać badanie wzroku kosztujące kilka złotych przy kupnie oprawek. I musze tutaj pochwalić cało badanie.Nigdy jeszcze nie byłam tak dokładnie przebadana pod kątem wzroku ( nawet u okulisty) a okulary dobrane wprost idealnie!