Replies

1. luthienn luthienn

ładna :)

2. Jeanette GLoves Jeanette GLoves

fajna ale zakładając taką sukienkę postawiłabym na wyraźne dodatki i makijaż. Pozdrawiam

3. Anonymous Anonymous

podoba mi sięę :)))

4. Anonymous Anonymous

złoto by do tego fajnie pasowało:D

5. Jola Nowak Jola Nowak

ładna ;)

6. Femme Fragile Femme Fragile
  7. Anonymous Anonymous

śliczna :)

8. aniammj aniammj

ja postawiłabym na czerwone szpilki, które wprowadzą seksapilu i podkreślą krój sukienki! :)

http://independent-am-place.blogspot.com/

9. Persona Obscura Persona Obscura

dość prosta, ale ładna :)))

10. Anonymous Anonymous

baaardzo sie podoba! do takich sukienek swietnie bedzie dobierac butki w nieco mocniejszym stylu :)

11. Barbara Jedynak Barbara Jedynak

śliczna jest.

12. WloskiStyl WloskiStyl

Sukienka bardzo ładna i według nie pasuję na sylwestra w domu. Jeśli wybierasz się na większy bal pomyśl o jakiejś innej sukience.

13. Anonymous Anonymous

dobry pomysł! do tego jakiś widoczny nasyzjnik, np. kolia

14. Anonymous Anonymous

jeśli wybierasz się na "domówkę" - odpowiednie dodatki i będzie ok, ale jeśli wychodzisz na miasto to w takiej sukience zginiesz w tłumie.

15. Anonymous Anonymous

@Anonymous: tylko na miasto raczej nie ważna sukienka, tylko okrycie wierzchnie :D.

16. Anonymous Anonymous

@Anonymous: "na miasto" to zwrot określający imprezę/wydarzenie dziejące się w miejscu publicznym czyt. klubie, itd. Mówiąc "na miasto" nie miałam na myśli sterczenia na ulicy ;) Pozdrawiam.

17. Anonymous Anonymous

@Anonymous: Nie tylko zwrot 'na miasto' jest używany na impreze/wydarzenie, Mówiąc idę na miasto można też powiedzieć na rynek, np. fajerwerki na rynku, po prostu źle się zrozumiałyśmy :D.

18. happyPaula happyPaula

przepiękna !

19. Anonymous Anonymous

@Anonymous: cóż kwestia lokalnej gwary, źle sprecyzowałam...mam nadzieję, że Twórczyni wątku wie o co chodzi ;)

20. Sonja K.. Sonja K..

bardzo ladna, dodatki i makijaz i bedzie idealnie :)