Jakie sklepy z torebkami polecacie? :)

Szukam torebki i znalazłam taką: http://etorba.pl/product.php?id_product=88
Wątpię jednak, że będzie wytrzymała.. :)
Jakie macie zdanie o tym sklepie? Polecacie jakieś inne z torebkami dobrej jakości?

Replies

1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Mnie się podobają torebki z CCC i są niektóre bardzo oryginalne.

2. Mukii Mukii

Ja widziałam ładne, skórzane torebki w sklepie Apeks. Mają właśnie zimową wyprzedaż, więc ceny przyzwoite. Nie zamierzam płacić za markę a za dobrą jakość. Wyglądaja na starannie wykonane.

3. Zoio PL Official Zoio PL Official

Ja wypatrzyłam kolekcje z reserved. Szczególnie że materiałowo wydaje się niezła. Unikam tych marek premium jakoś.

4. Natalia Ziet Natalia Ziet

osobiscie odradzam torebek z CCC, placisz po 100zł a jakosciowo nie sa dobre.. lepiej kupic juz przez internet jezeli chodzi o podobny zakres cenowy.. w galeriach z kolei przeplacisz duzo, na evangarda.pl masz szeroki wybor, skorzane i dobrej jakosci, kupilam nie jeden raz i jestem stala zadowolona klientka :)

5. majon25 majon25

O, znakomicie ;) Dzięki za fajne i sprawdzone porady. Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą :)

6. Justyna Kochanowicz Justyna Kochanowicz

Ja jakiś czas temu kupiłam torebkę koleżance na urodziny z evangarda.pl także podobno bardzo sobie chwali jakość tej torebki i w sumie już bardzo długo chodzi w niej na uczelnię i nadal jest w świetnym stanie. Muszę sobie też właśnie na czasie zamówić

7. lalka lalka

A to z chęcią zerknę. Ja swoje ulubione torebki mam z Wittchen i od Zuzi Górskiej.

8. Dorota Sałoń Dorota Sałoń

Wczoraj robiłam zakupy w jagodowymkocie i zerknęłam na ich najnowszą kolekcje torebek, znów maja najnowsze fasony fabioletek, co niektóre sa naprawdę ekstra. Może sama skusze się na kolejną, albo podpowiem mężowi niech mi kupi na urodziny, jeszcze zdąży.

9. małgosia chicwo małgosia chicwo

właśnie przeglądam stronę firmy www.gloriuss.pl mają ogromny wybór torebek!piękne są!tylko nie wiem właśnie jak jakościowo...Czy któraś z Was zamawiała tam?

10. kasia maaar kasia maaar

@małgosia chicwo: ja zamawiałam ale skórzany plecaczek. Jakościowo super,nie są z byle czego. Polecam :)

11. ania kowa ania kowa

gloriuss torebki ma boskie!wybór jest mega!

12. kasia nka kasia nka

Ja wyhaczyłam świetne 'perełki" na www.gloriuss.pl
    Jestem zachwycona, bo mam słabość do torebek ;)

13. Martyna Ka. Martyna Ka.

Gdy przeglądałam buciki na stronie born2be zauważyłam, że w swojej ofercie też mają torebki, chyba musieli niedawno wprowadzić, bo wcześniej nie widziałam. Jak patrzyłam wyglądały całkiem porządnie :)

14. Katarzyna Nowicka Katarzyna Nowicka

Ja znalazłam fajna "shoperkę" ze skóry naturalnej w sklepie VOOC. Są dostępne różne kolory: czarny, piaskowy, malinowy ja wybrałam beż https://vooc.pl/pl/p/Shopper-bag-KATE-bezowa-P44/334. I co najważniejsze teraz jest promocja 20%

15. Karolina Lasota Karolina Lasota

Dziewczyny jeśli prowadzicie swój własny biznesik to polecam gorąco producenta Jan-Pol Bis. Mają bardo dobre jakościowo produkty. Ostatnio zamawiałam u nich [url=https://produkty.janpolbis.pl/kopertowki-c-2_14.html]kopertówki[/url] i przed sylwestrem wszystkie się rozeszły jak ciepłe bułeczki :)