Co sądzicie o FUTRZE ?? ;)

Mam takie małe pytanko.. ostatnio, właściwie dzisiaj dorwałam w sh brązowe futro oczywiście za duże i chyba za długie. Kupiłam je bo było tanie, bo nie mam futra, bo przecież mogę przerobić jak wszystko co kupuje w sh. Pytanie tylko jak ma wyglądać po przeróbce? ;) Jak je kupowałam coś mi migotało ale teraz nie mam totalnie pomysłu. Znacie jakieś fajne fasony futer i co wgl sądzicie o takowych?

Dodam jeszcze że jest brązowe i przecudownie mięciuteńkie ;)

Pozdrawiam :)

Replies

1. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Kurcze takie futro musi być trudne do przerobienia :) Mi podobają się takie kurteczki do połowy tyłka, bardzo zgrabnie to wygląda :)

2. Daria Długozima Daria Długozima

@StrasznaSzafa: Właśnie z podobnym zamiarem je brałam ale ma nisko kieszonki i już nie mam kompletnie pomysłu ;) Zaraz postaram się wstawić zdjęcie :)

3. Anonymous Anonymous

ja rok temu wyszperałam w sh naturalne siwe futro, jest cudowne (proszę o nie najeżdżanie za naturalne, i tak było już w użyciu). futra jak najbardziej na tak, tylko trzeba wiedziec, jak je nosić

4. Iga Parker Iga Parker

@Anonymous: nie przejmuj się, jeśli ktoś na Ciebie za to 'najeżdża'. Nigdy tego nie zrozumiem. Przecież ja nikomu nie zaglądam w talerz i nie robię wyrzutów za zabitą świnkę na jego schaboszczaka... -.-

A co do futra - ja uwielbiam oversize. Jesteś chuda, więc pewnie wyglądałoby to na Tobie dobrze. Oczywiście jest też wielka różnica w 'oversize' a 'za dużym', więc musiałabyś wstawić swoje zdjęcie, żeby można było się wypowiedzieć w ogóle na ten temat :)

5. Anonymous Anonymous

Ja po prostu uprzedzam ;)

6. Agata Te. Agata Te.

Ja futer raczej nie noszę, bo po prostu mi się nie podobają. Nie jestem też w PETA, ale smutno mi troszeczkę jak pomyślę o zabitych zwierzakach. Moja mama nosi i siostra także i wyglądają dość ładnie, ale zdecydowanie nie jest to moja stylistyka.

7. Daria Długozima Daria Długozima

@Iga Parker: Dziękuję bardzo za wsparcie, futro jest całkowicie sztuczne, zapomniałam powiedzieć chyba o najważniejszym! ;) Futro troszkę zwęziłam delikatnie dopasowałam, ( dalej sprawia wrażenie oversize )zastanawiam się tylko nad długością i rzeczywiście nad tym z czym to nosić ;))

8. luthienn luthienn

Ja mam oczywiście sztuczne futerko, panterkę, i nieźle grzeje, aczkolwiek na mrozy się nie nadaje. Ja na Twoim miejscu zwęziłabym je lekko w pasie i rękawach, oraz skróciła tak, hmmm, do połowy ud. Wtedy nie będzie się wydawało takie "wielkie" na Tobie :-)

9. jestemvanessa jestemvanessa

Nie mam futra, ale moim zdaniem to hit każdej (już niebawem!) zimy. Ciężko chyba jest przerobić futro, ale jak je skrócisz to moim zdaniem strzał w 10:):) Kiedyś moja mama trzymała stary kożuch w szafie, później namówiłam ją, żeby skróciła go bo był bardzo długi.. teraz-skrócony-wygląda fantastycznie;)) Mam nadzieję, że pożyczy mi go zimą:D Buziaki!:)

10. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Ja mam piękne naturalne futro po babci (nosiła je będąc w moim wieku), ale wisi w szafie - nie potrafię pozbyć się myśli, że to były żywe zwierzęta, nawet jeśli zginęły 100 lat temu.

11. Tor Zireael Tor Zireael

@StrasznaSzafa: dokładnie... mam lisy po mamie, czarne, zgrabniutkie, do pasa... i wiszą z nich dwie lisie nóżki... nigdy tego nie założę :((((

12. Daria Długozima Daria Długozima

@Tor Zireael: Nigdy nie miałam okazji przekonać się czy bym się odważyła.. ale widząc te dwie lisie nóżki raczej bym się powstrzymała.. ;(

13. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

@Tor Zireael: Moja babcia uwielbiała takie "zwłoki", pamiętam że przy płaszczyku miała zawsze wielki kołnierz z lisa (z wszystkimi łapkami i głową) i jakoś tak zawsze pechowo wychodziło, że kiedy mnie przytulała to akurat tą stroną gdzie był ów lisi pyszczek - jedna z największych traum mojego dzieciństwa :p

14. Daria Długozima Daria Długozima

@StrasznaSzafa: o jej.. że się nie bałaś jako mała dziewczynka !! :)

15. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

@Daria Długozima: Jestem ze wsi, więc widok martwych zwierząt mnie nie rusza - nie raz asystowałam przy uboju. Bardziej mi smród naftaliny przeszkadzał :p

16. Iga Parker Iga Parker

@StrasznaSzafa: Moja miała identyczny! I go uwielbiałam! Pamiętam jak raz go jej ukradłam i bawiłam się cały tydzień... dopóki mi go nie zabrała ;D

17. Anonymous Anonymous

Futra wyglądają cudownie w eleganckich stylizacjach. Czekam na Twój wygląd z futrem w roli głównej :)

18. Daria Długozima Daria Długozima

@StrasznaSzafa: ;))

19. Daria Długozima Daria Długozima

@Anonymous: Postaram się skończyć je jeszcze w tym tygodniu ;))!

20. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

@Iga Parker: no od biedy można go było traktować jako zwierzątko :D

TRENDS

1. Co myślicie ?? Gdzie takie kupie ?

Last reply: Izabella Remer .

2. air maxy

Last reply: Izabella Remer .

3. Converse czy Vans ?

Last reply: Hose King .

4. Co sądzicie o FUTRZE ?? ;)

Last reply: Anna Fikus .

5. Modne bieganie