Typowo polskie trendy

Jakie wedlug was, sa typowo polskie trendy? Jaka czesc garderoby, jakie wzory, motywy, kroje, barwy ubran czy butow. Po prostu co jest dla was takie typowo polskie, ze jak ujrzycie je na kims zaraz myslicie 'aha, to jest polskie' (czy cos w tym stylu).


Przepraszam, za bledy, lecz nie pisze na polskiej klawiaturze.

Replies

 1. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  Bluzki odcinane pod biustem, zwłaszcza u dojrzałych kobiet - za każdym razem kiedy gdzieś za granicą widziałam jakąś panią w takim stroju okazywało się, że to Polka xD

 2. Anonymous Anonymous

  mówi się, że skarpety do sandałów, ale za granicą też się ten 'trend' widuje

 3. Agata Te. Agata Te.

  Ba! Nawet Beckham wielki modny gwiazdor ubrał skarpety do klapek ;)

 4. Anonymous Anonymous

  Polki można poznać po strojach kąpielowych, w Egipcie zanim zobaczyłam kolor opaski hotelowej, po stroju już wiedziałam, że Polka idzie :)

 5. MarAnt MarAnt

  @Anonymous: A ja ten 'trend' zawsze uwazalam bardziej za Niemiecki.:b

 6. xadrianax16 xadrianax16

  ha ha typowe Polskie "trendy" dziewczyna ubrana w adidasy z lat kurde 80 + spódnica jakaś tam stara , kurteczka dres na górę i do tego jakiś kapelusz;P - tak chodzą tak ludzie:D:D

 7. Anonymous Anonymous

  W sumie odnoszę wrażenie, że więcej osób wymienia jakieś wpadki, aniżeli rzeczywiście coś typowo polskiego ;) A przyznaję się bez bicia, że i mnie takie rzeczy przyszły na myśl na początek. Może zatem nie ma jakichś typowo polskich trendów pomijając te wyśmiewane?

 8. Acid Walrus Acid Walrus

  Zgadzam się z osobą wyżej, z bólem serca niestety. Bo pomimo, że wiek narzekania na wszystko polskie już mi dawno minął, to po przeczytaniu tematu do głowy od razu przyszły mi własnie te sławne kiedyś-białe skarpetki do sandałów i nieszczęsne stroje kąpielowe, które mogłyby być bielizną (albo są nią), zaraz potem pomyślałam o mniej bolesnych dla oczu trendach, ale to zawsze te same, oklepane rzeczy. Tzn, trendy sprzed paru lat, w identycznych zestawieniach, zero kreatywności.

TRENDS

 1. Biżuteria z sieciówek

  Last reply: Patrycja Moment .

 2. Czerwień

  Last reply: Marta Git .

 3. loki

  Last reply: Antonia Max .

 4. Trendy w modzie 2020

  Last reply: Marta Git .

 5. Samochód dla kobiety

  Last reply: Patrycja Baj .

People You May Like