Kurtka na zimę

Cześć :) Chciałabym was zapytać jakie kurtki kupujecie na zimę. Kompletnie nie mam pojęcia w czym będę chodziła zimą, dlatego prosze o pomoc :) Co wy macie/kupujecie? Jeśli macie, to dajcie linki:) Dziękuję.

Replies

1. Anonymous Anonymous

Ja mam parkę z tamtego roku i biały płaszcz. Mam zamiar jeszcze dokupić klasyczny czarny płaszcz. w kurtkach zimowych niestety nie ma szału - nienawidzę tej części garderoby i człowiek zawsze wygląda w nich nieciekawie... :/

2. Agata Te. Agata Te.

Ja w tym roku kupiłam 2 kurtki jesienne, więc zimową sobie odpuszczam ;]

3. StylishCafe StylishCafe

@Anonymous: Masz całkowitą rację, w takich kurtkach zwykle wygląda się strasznie. W sumie może jakiś grubszy płaszczyk wystarczy:)

4. Anonymous Anonymous

a ja myślę nad pikowaną kurtką ;)

5. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

Ja mam wełniany płaszcz, kupiony 4 lata temu :) I nie planuję się z nim rozstać :p

6. Anonymous Anonymous

Ja mam czarny rozkloszowany u dołu płaszczyk :)

7. Maggie ... Maggie ...

ja kurtka snowboardowa :)

8. kar kar
  9. Krysia K-ak Krysia K-ak

też mam ten sam problem ale kupować na pewno będę płaszcz :)

10. Anonymous Anonymous

ja musze sobie kupić płaszcz taki "elegancki", czarny. Tak to mam baaardzo starą kurtkę z croppa, jeszcze po siotrze i płaszcz zwykły :)

11. carriemylook carriemylook

Ja mam flauszowy plaszczyk na "lekka" zime. Leciutka puchowa kurtke z kolnierzem krotka, ze sciagaczami w talii. Na ewentualne mega mrozy czarny gruby kozuch w srodku czarne futro. A w tym roku kupuje brazowy kozuszek krotki z "barankiem" w srodu;)

12. Ewa rodzicewsieci.pl Ewa rodzicewsieci.pl

ja mam kurtkę z kołnierzem czarną, czarny płaszczyk na lekką zimą, teraz wzięłam sobie kożuszek z futerkiem :)
    ale jako że jestem w ciąży to wydaje mi się, że tej zimy nie będę w żadnej wyglądać za rewelacyjnie :P:P:P

13. lovexmoschino lovexmoschino

Wolę zainwestować w kurtki jesienne, bo takie założę też wiosną. Na zimę chce upolować prosty płaszczyk, taki, który będzie pasował niemalże do wszystkiego :)

14. jestemvanessa jestemvanessa

Kurtki na zime? Jakie cieeepłe:) Polecam też proste płaszczyki które ostatnio są u mnie hitem:) Na jesień też mam płaszczyk, ale wlasnie moge go też ubrać we wiosne:)

http://jestemvanessa.blogspot.com/2012/10/we-have-autumn.html#comment-form

15. Pestka Pestka
  16. oluchna oluchna

Ja też nie lubię kurtek zimowych. Mam kurtkę z tamtego roku i płaszcz. :)
    Na następną zimę planuję sobie kupić kurtkę w Housie, albo w Croppie, bo tam jest niedrogo i kurtki mi się podobają. ;3

17. beigeboots beigeboots

Zawsze mam problem z kurtką, w większości źle się czuję albo wyglądam. W tym roku chciałam sobie kupić zwykły, prosty płaszcz, najlepiej jasny bo mam już szary i czarny ale nie mogę znaleźć nic wystarczająco ciepłego jak dla mnie ;/

18. Vendie Vendie

Nie lubię kurtek, więc zaopatrzyłam się w dwa płaszcze. Mam jeszcze parkę, ale ona nadaje się bardziej na zimne jesienne dni niz na mroźną zimę.

19. Caramel_K Caramel_K

http://fashiongladescaramel.blogspot.com/2012/11/mint-leggings-amazing-bag.html
    ja uwielbiam pikowane kurtki w ciekawych kolorach i stawiam na ciepło. :) Posiadam również płaszczyk w kolorze : czarnym i granatowym, ponieważ zazwyczaj noszę kolorowe szaliki. A na jesienne dni zaopatrzyłam się w skórzaną kurtkę i ciepłe swetry.

20. eva eva

płaszcz puchowy (najlepiej z wypełnieniem z pierza), najcieplejsze okrycie jakie znam :) Aczkolwiek na specjalne okazje - wełniany płaszczyk :) Pozdrawiam!

FASHION

1. Stylizacje z ramoneską?

Last reply: Sandy Dak .

2. Seksowne szpile czy wygodne workery ?

Last reply: Monika gol .

3. SNEAKERSY

Last reply: Monika Walczak .

4. Jesienne kreacje dla każdej z nas?

Last reply: Anna Irwa .

5. Modna Strona

Last reply: modna strona .

People You May Like