Piercing - Co myślicie ?

Wiem ,że może to nie jest taki typowo modowy temat , ale chciałabym poznać wasze zdanie na temat Piercing'u . Może macie gdzieś kolczyka? Albo chciałybyście mieć? :) Co ogólnie o tym sądzicie ?

Jestem ciekawa waszego zdania, bo sama chciałabym zrobić sobie kolczyka w pępku :)

Replies

1. M.Ortycja Addams M.Ortycja Addams

@Monika6505: igłę kupuje się sterylną w aptece, jak odpakujesz to nie musisz już przemywać spirytem :P no i ona jest jednorazowa, więc też po jednym użyciu nie przemywasz, tylko wywalasz :P

2. M.Ortycja Addams M.Ortycja Addams

@Monika6505: to pod językiem to też wędzidełko :P

3. Monika6505 Monika6505

@M.Ortycja Addams: Wiem, wiem :D

4. M.Ortycja Addams M.Ortycja Addams

@StrasznaSzafa: ja sobie nieraz sama robiłam piercing, raz labreta centralnego, a innym razem, jak już go wyciągnęłam to snake bites, oczywiście oba "naraz", tzn. jeden od razu po drugim, bez odstępu czasowego ;) a w uszach to sobie w ogóle zawsze sama przebijam :)

5. M.Ortycja Addams M.Ortycja Addams

@Monika6505: jeżeli nie masz możliwości wysterylizowania kolczyków, czyli nie masz dostępu do autoklawu, to najlepiej kupić kolczyki już wysterylizowane, musisz poszukać w necie, wiem, że kiedyś na wildcat była taka opcja, oczywiście sterylizacja za dodatkową opłatą, ale myślę, że zdrowie jest więcej warte niż jakiekolwiek pieniądze, a to jakieś groszowe sprawy były

6. Mademoiselle Ana Mademoiselle Ana

ja mam w pępku i w uszach :) ogólnie nie jestem temu przeciwna i mogłabym w sumie jeszcze zrobić w paru miejscach:)

7. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

@M.Ortycja Addams: aaaa nie mów mi o tym, bo sobie zaczynam to wyobrażać xD

8. Monika6505 Monika6505

@M.Ortycja Addams: Jutro jadę, po kolczyka ze stali chirurgicznej , i zamierzam do przetrzeć spirytusem, jak robiłam gdy przebijałam uszy :) Ale rozejrzę się na internecie, to może zamówię na okres gojenia . A widzę ,że ty specjalista w tych sprawach :D Matko ale podziwiam , bo dla mnie samodzielne przekłucie wargi czy nosa to czarna magia, bo w końcu to jest gruba skóra ;p

9. Anonymous Anonymous

W pępku mi się nie podobają, ale gdzie indziej bardzo :) Myślę, że jakoś w tym miesiącu pewnie zrobię sobie kolczyk w chrząstce. I chciałabym też pod obojczykami, ale to na pewno jeszcze nie teraz, ale w tym miejscu najbardziej mi się podobają :)

10. Iza Le. Iza Le.

ja mam taką swoją zaufaną dziewczynę od kolczykowania, jest po kursie pracuje jako kosmetyczka i pirser (nie wiem jak to się pisze), ale ja zawsze chodzę do niej do domu, muszę mieć własny kolczyk i igłę sama kupić (oczywiście zawsze informuje jaką) kolczyka w razie "W" odkaża jeszcze spirytusem przed włożeniem, ma swoje narzędzia, czyściutkie, też przy mnie je czyści spirytkiem;p wszystko w rękawiczkach i pełna profeska, przekłułam u niej pępek, język, wargę, zaprowadziłam 3 osoby na język, jedną na brew, jedną na pępek i wszyscy zadowoleni, dziura prosta, perfekcyjnie przekłuta, wszystkie rady co do pielęgnacji udzielone, nikomu się nic nie paprało specjalnie (chociaż wiadomo, że pępek zawsze trochę się paprze) przede wszystkim, co dla mnie ważne, zero steru, miła atmosfera i nawet jak piśniesz z bólu to nie ma siary xD no i ok 30 zl taka usługa + kolczyk + igła to jakieś 50-kilka wychodzi :) za to mój kumpel raz przebił sobie język u jednej laski w domu, która zlapała mu go przez waciki kosmetyczne ;O i wbiła igłę, w dodatku za cienką i miał masakrę!

11. Monika6505 Monika6505

@Iza Le.: Fajnie zazdroszczę ;D Na niestety muszę liczyć na siebie :D

12. M.Ortycja Addams M.Ortycja Addams

@Monika6505: tak jak mówiłam - sama trochę kułam, i siebie i znajomych, a teorię mam w małym palcu, bo jak robić już sobie coś z ciałem, to robić to tak, żeby było bezpiecznie, zdrowo i sterylnie ;)

13. Monika6505 Monika6505

@M.Ortycja Addams: Mnie brat nastraszył ,że jak sb. przebije podczas przebijania wędzidełka jakiegoś nerwa to mogę se plenić, ale przecież zawsze, czy przebijamy wędzidełko, ucho czy pępek - ryzykujemy. Na wet u kosmetyczki czy pirsingera. oczywiście na pewno jest mniejsze, ale zawsze jest. Ja się postaram żeby wszystko dobrze dobrze przebiegło. Mam nadzieje ,że nic mi się nie stanie :D

14. Monika6505 Monika6505

Właśnie skończyłam przekłuwać. Na początku nie było problemu, ale jak miałam już włożyć kolczyka w wenflon, roztrzęsło mnie i nie mogłam sobie trafić :D A potem chyba z 20 min. chodziłam z do połowy włożonym, bo nie mogłam ze stresu kuleczki zakręcić. Miałam już zrezygnować, ale sb. powiedziałam ,że ostatni raz spróbuję i... udało się! :D Samo przebicie w ogóle nie bolało. Teraz trochę pobolewa, ale to chyba normalne w końcu rana jest świeża , a wenflon był dość gruby (2.0) . A tak wgl. to nie wiecie może jak to pielęgnować? :D Na razie pukam szałwią ; )

15. Monika Puchalska Monika Puchalska

Kolczyk ze stali chirurgicznej polecam kupić na https://www.marsandia.pl/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej

BEAUTY

1. Dieta cud? Cud, że schudniesz!

Last reply: anita maciak .

2. Odchudzanie

3. Dieta

4. wlosy .

Last reply: Monika Walczak .

5. Jak zredukować cellulit?

Last reply: Monika Flisiak .

People You May Like