Piercing - Co myślicie ?

Wiem ,że może to nie jest taki typowo modowy temat , ale chciałabym poznać wasze zdanie na temat Piercing'u . Może macie gdzieś kolczyka? Albo chciałybyście mieć? :) Co ogólnie o tym sądzicie ?

Jestem ciekawa waszego zdania, bo sama chciałabym zrobić sobie kolczyka w pępku :)

Replies

 1. PaulinaSz PaulinaSz

  Ja mam w pępku, robiłam parę lat temu. Fajny gadżet, taki dla mnie. Mam prosty kolczyk dużą cyrkonią. Kolczyk w pępku jest fajny, ale śmieszą mnie dziewczyny tym szpanujące, kolczyk wielki i pełen świecideł plus bluzka pod biustem.

 2. Monika6505 Monika6505

  @PaulinaSz: Robiłaś u kosmetyczki czy w studiu ? :) I pewnie przypuszczałaś ,że o to zapytam ale - bolało ? xd

 3. PaulinaSz PaulinaSz

  @Monika6505: W studiu tatuażu. Zmroził mi pępek znieczulaczem, ale przyjemne nie było. Jednak nie jest to wielki ból i trwa chwileczkę.

 4. Anonymous Anonymous

  Ja osobiście bardzo lubię piercing, ale u innych :D sama nie wiem, czy bym się odważyła. Ale chciałabym sobie kiedyś zrobić snake bites i industriala

 5. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  ja planuję zrobić sobie małe tunele w uszach, takie max 3mm :)

 6. Tarinesse Fashion Tarinesse Fashion

  no właśnie sam piercing może nie, ale tunele mi się bardzo podobają :) szkoda, że rozpychanie tak boli :/

 7. Anonymous Anonymous

  to u mnie jest na odwrót, tunele mi się raczej nie podobają, za to piercing tak :)

 8. Anonymous Anonymous

  Mi się nie podoba ani piercing, ani tunele. Ale z dwojga złego piercing jest lepszy. Tunele są dla mnie lekko odrażające.
  Jeśli już miałabym wybrać jakieś miejsce to język ;p na pewno nie zrobiłabym na twarzy w widocznym miejscu, czy w pępku

 9. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  @Tarinesse Fashion: nieprawda, jeśli rozpychasz stopniowo, 1mm-2mm na raz, to nie boli jakoś szczególnie :] ale jak ktoś chce z miejsca 1cm to musi się ostro nacierpieć :]

 10. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  @Anonymous: dla mnie to jedyna szansa na noszenie kolczyków - tunel tylko na tyle szeroki, żebym mogła przecisnąć bigla albo sztyft :)

 11. Anonymous Anonymous

  ja uwielbiam tunele, sama chciałabym mieć. jednak boję się, bo poi wyciągnięciu mogą spotkać mnie różne nieprzyjemności.

 12. Anonymous Anonymous

  @StrasznaSzafa: Generalnie mi to nie przeszkadza - szanuję upodobania innych ludzi i jeśli ktoś chce, to niech sobie robi, jeśli dzięki temu ma być szczęśliwy. Tylko ja na sobie nie robiłabym takich eksperymentów - tunele zostają na zawsze i to mnie przeraża.

 13. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  @Anonymous: do 0,5 cm tunele zrastają się bez śladu :)

 14. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  @Anonymous: tak jak wyżej - do 0,5 cm tunel wchłania się w 100%, jak ktoś ma dobrą regenerację tkanek to nawet 1 cm mu się zagoi - byłam już na konsultacji w bardzo dobrym salonie piercingu, więc takie detale mam w małym palcu :D

 15. Iza Le. Iza Le.

  ja mam w języku, pępku, pod dolną wargą i miałam tunela 6mm w drugiej dziurce, ale zdjęłam bo źle rozciągnęłam, na siłę i bolał mnie i się paprał. Poprawne rozciąganie nie boli, nie każdy tunel się zrasta, jak ktoś ma niepodatne na regenerację ciałko to i 5mm się nie zrośnie podobno. Ja tam wielbię piercing i tatuaże też i najchętniej cała bym się wytatuowała i wykolczykowała :D

 16. Iza Le. Iza Le.

  @StrasznaSzafa: to nie tunele:P spróbuj sobie do dziurki wsadzić 3 mm, powinno wejść;p

 17. Anonymous Anonymous

  @StrasznaSzafa: O no proszę, widzę, że mamy eksperta! :) Ale to bardzo dobrze, że się wszystkiego dowiadujesz, zanim zrobisz coś ze swoim ciałem. Ludzie często właśnie robią jakieś modyfikacje pod wpływem impulsu w dziwnych miejscach i potem wychodzą różne nieprzyjemności.
  Dlatego zanim rozważy się estetyczne walory, to trzeba, tak jak Ty, dowiedzieć się wszystkiego o bezpieczeństwie, następstwach i wybrać najlepszy salon.

 18. Anonymous Anonymous

  @StrasznaSzafa: mi właśnie podobają sie takie troszke większe, 1cm-1,5cm

 19. Iza Le. Iza Le.
 20. StrasznaSzafa StrasznaSzafa

  @Iza Le.: sama sobie nie włożę, nie ma opcji xD