Strialys na rozstępy

Dziewczyny jestem zainteresowana tematem rozstępów. Mianowicie usuwaniem oraz zapobieganiem nowych. Mianowicie trochę utyłam w ostatnim czasie i powychodziły mi tu i ówdzie rozstępy. Mam do nich skłonności i zastanawiam się czy jest możliwość usunięcia ich całkowicie... https://zwierciadlo.pl/material-partnera/krem-na-rozstepy-strialys-skuteczna-redukcja-problemu Czytalam o kremie Strialys.

Czy ktoś coś w temacie napisze? Któraś z Was używała????

Replies

1. Patrycja Moment Patrycja Moment

Mogę Ci tutaj napisać, ze do tej pory przetestowałam naprawdę różne kremy na cellulit oraz rozstępy: ziaja, tołpa, perfecta i wiele innych. No i staram sie od jakiegoś czasu robić peeling przynajmniej 2 razy w tygodniu jak nie zapomnę. . Również trochę przytyłam i jestem posiekana okrutnie ;/ Nie sądziłam, że coś takiego mi wyjdzie bo to jeszcze gorsze niż przytycie. .Ogólnie Strialys jak na razie jest najlepszy z wszystkich jakie tutaj wymieniłam. Cena ceną ale daje radę. NIe wierzę w to, ze całkowice zatrzyma powstawanie rozstępów bo mam do tego skłonność, ale zmniejszył widoczność tych które mam teraz. Ogólnie zastanawiałam się nad laserem ale moja koleżanka miała i zapłacła masę kasy a w ten sposób również nie da się usunać rozstępów całkowicie.