Usuwanie zmarszczek - co polecacie?

Czy któraś z Was redukowała zmarszczki w gabinecie medycyny estetycznej? Chciałabym skorzystać z takiego zabiegu, zredukować zmarszczki, a przede wszystkim chciałabym, żeby to jakoś naturalnie wyglądało. Jaki zabieg polecacie?

Replies

 1. Monika Walczak Monika Walczak

  zawsze korzystałam z botoksu i nigdy się na nim nie zawiodłam, a większość gabinetów tego typu ma taki zabieg w swojej ofercie. moim zdaniem wyglądam normalnie, wiadomo młodziej, ale naturalnie.

 2. Hose King Hose King

  Tak jak pisze poprzedniczka botoks daje radę, no i preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Kiedyś usuwałam zmarszczki z twarzy z pomocą botoksu, a teraz tylko kwasem.

 3. Samanta Rokita Samanta Rokita

  Okej, a czy coś jeszcze możesz polecić?

 4. Radek Tarach Radek Tarach

  Wszystkich ogarnia KonkursoMANIA! Najszybsze konkursy, ankiety oraz aktualne okazje cenowe już dostępne! Walcz m.in. o bon do sklepu E-OBUWIE.PL!
  http://www.konkursomania.pl/

 5. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

  Dużo zależy z jakich okolic chcesz usunąć zmarszczki, ja chciałam się pozbyć takich małych, więc zdecydowałam się na zabieg volumetiq lift, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Z resztą na ich blogu możesz poczytać tekst na temat tego zabiegu: https://vesuna.pl/blog/likwidacja-zmarszczek-dzieki-volumetiq-lift/ . Może kiedy zmarszczki będą bardziej widoczne i tym samym będą mi bardziej dokuczać zdecyduje się na innych zabieg, ale póki co z tego jestem bardzo zadowolona.

 6. Samanta Rokita Samanta Rokita

  szkoda, że nie jestem z Krakowa i okolic. Sprawdzę czy w moim mieście mają taki zabieg.

 7. Kate Witczak Kate Witczak

  O naturalny wyglad dosc ciezko jezeli zmarszczki sa glebokie, ale jak juz to kwas hialuronowy albo botoks.

 8. Ola Fatyga Ola Fatyga

  Najlepszy jest zabieg liftingu twarzy, sama robiłam w klinice Prime Medic, super sprawa. Mam już sobą jakiś czas od zabiegu i wszystko wciąż idealnie.