Jeansowe ogrodniczki

Dziewczyny czy widzialyscie może gdzieś takie ogrodniczki- sukienkę? Znowu wraca na nie moda. A te bardzo mi się podobają

Replies

 1. Radek Tarach Radek Tarach

  Wszystkich ogarnia KonkursoMANIA! Najszybsze konkursy, ankiety oraz aktualne okazje cenowe już dostępne! Walcz m.in. o bon do sklepu E-OBUWIE.PL!
  http://www.konkursomania.pl/

 2. Anna Oliwa Anna Oliwa

  Na pewno wiele rodzajów takich ogrodniczek znajdziesz na Zalando. Znasz ten sklep internetowy? Zalando regularnie wprowadza atrakcyjne promocje na swój asortyment dodając również kupony rabatowe https://duzerabaty.pl/marka/kody-rabatowe-zalando - sprawdź, może jakieś ogrodniczki Ci się spodobają.

 3. Elżbieta Muciek Elżbieta Muciek

  Ja kiedys miałam takie ogrodniczki, są mega wygodne, zresztą lubię chodzic w jeansowych rzeczach, najbardziej to spodnie i fajne znalazłam tutaj https://fashionpolska.pl/jeansy-damskie zerknij może i ogrodniczki znajdziesz.

 4. Marta Git Marta Git

  dzięki za podpowiedź. weszłam na podane przez Was strony. Na zalando te co mi się spodobały były nie na moją kieszeń. Ze strony fashionpolka znalazlam super spódniczkę. Takie ogrodniczki już wiem , ze są w Cross Jeans. Tylko cena jest trochę wysoka. Poczekam może będzie jakaś promocja.