prowadzenie biznesu w internecie

Dzień dobry wszystkim forumowiczkom!
Mam "małą" prośbę do wszystkich businesswoman, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Potrzebuję porady na temat tego, w jaki sposób wypromować własną działalność w internecie.
Nasze własne "akcje marketingowe" nie przynosiły do tej pory oczekiwanych efektów, a na beztroskie marnotrawienie środków nie możemy sobie pozwolić :\
Jeśli możecie pomóc - pomóżcie!

Replies

1. Amanda Maj Amanda Maj

Szczerze to nie wiem. A jaki biznes swoja droga polecacie dla kogos poczatkujacego??

2. Agata Sobczak Agata Sobczak

Właściwie to prowadzenie własnego biznesu jeszcze nie było tak proste jak w dzisiejszych czasach. Do dyspozycji mamy takie narzędzia jak internet dzięki którym możemy dotrzeć do ludzi z całego kraju. Oczywiście na początek polecam działanie na lokalnym rynku, a jako formę marketingu tak zwaną "pocztę pantoflową" bo jest najskuteczniejsza. Koleżanka mojej znajomej postanowiła sprawdzić swoje siły, zakładając mini kwiaciarnię po godzinach. Problem miała jedynie ze znalezieniem dostawcy materiałów jednak znalazła w sieci hurtownia artykułów dekoracyjnych - https://giftmania.com.pl/ zajmującą się kompleksowo wszystkim. Po kilku miesiącach można powiedzieć, że zbudowała sobie dodatkowe źródło dochodu.

3. Annabel Karolina Annabel Karolina

A czy pozycjonujesz swoją stronę? To bardzo ważne ...

4. Joanna Karolak Joanna Karolak

Proponuję wybranie się na targi reklamy i marketingu Remadays w połowie lutego do Nadarzyna. Jest tam mnóstwo inspiracji, można się bezpłatnie poradzić ekspertów jak wypromować swój biznes

5. Gupta Barad Gupta Barad

Instaforex ma wiele przydatnych narzędzi analitycznych i grafiki w czasie rzeczywistym na swojej stronie internetowej, gorąco polecam sprawdzenie: https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders

HYDEPARK

1. Meble do wąskiego przedpokoju

Last reply: Angelika Kowol .

2. Motywacja pracowników

Last reply: Agata Kowal .

3. Gdzie i o jakich porach czytacie

Last reply: Anna Irwa .

4. Przepisy na zupy

Last reply: Kamila Gwiazdowska .

5. zamienniki do drukarki

Last reply: Antonia Max .

People You May Like