Dbanie o zdrowie

Zima, jest na dworze dość brzydko.

W jaki sposób dziewczyny dbacie o kondycję?

Replies

 1. Anna Irwa Anna Irwa

  Juz myslalam nad joga, moze zaczne cwiczyc z wii, a jak mi bedzie odpowiadac to kupie porzadny program. Chodzę poza tym regularnie na siłównie ( kiedyś nie przepadałam ale potem polubiłam, trzeba po prostu się wdrożyć w ćwiczenia).

  Swoją córkę natomiast zapisałam na parkour: https://airo.fun/park-trampolin/zajecia-sportowe-dla-dzieci/parkour Chciałam aby po szkole miała troche więcej zajęć.

 2. Piotr Kuras Piotr Kuras

  Po czym poznajecie, że dany fizjoterapeuta jest dobry? Jak szukałem w internecie odpowiedniego, to trafiłem na stronę https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/olsztyn+warminsko-mazurskie Jest to fizjoterapeuta Olsztyn, ale nie jestem przekonany, czy warto skorzystać z usług fizjoterapeuty poprzez, to miejsce. Co myślicie? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

 3. Daria Daria Daria Daria

  Hej :)
  Jak tylko na dworze zrobiło się zimniej to zapisałam się na siłownię, aby nie rezygnować z regularnej aktywności fizycznej. Początkowo po treningach zmagałam się z dużymi zakwasami, ale znalazłam wpis zakwasy jak sobie radzić na tej stronie: https://bedietcatering.pl/co-jesc-po-treningu-i-jak-radzic-sobie-z-zakwasami/ i teraz z przyjemnością chodzę na treningi :D

 4. Marta Andyrowska Marta Andyrowska

  A ja piję syrop Alpikol babcina receptura. Wzmacnia osporność i leczy chore gardło

 5. Karola Buch Karola Buch

  Ja natomiast chodzę na profilaktyczne badania raz do roku. Mnie tak poradził mój lekarz do którego chodzę. W Toruniu mamy przychodnie Nasz Lekarz od jakiegoś czasu właśnie tam się leczę i mogę zrobić bezproblemowo badania ,w razie gdyby jakieś wyniki wyszły negatywnie to mam tam mnóstwo specjalistów. Warto przede wszystkim zadbać o profilaktykę.