Jak ważna jest dla Was Wasza uroda?

Jak dużą rolę w Waszym zyciu odgrywa Wasza uroda i piękno w ogóle?Moze i dziwne pytanie,ale chciałam zapytac czy wyobrażacie sobie Wasze zycie w momencie,kiedy tracicie urodę, np. o którą teraz tak bardzo dbacie? Jaki wpływ na Was miałaby ta strata? czy mozna sobie to w ogole wyobrażic, albo czy raczej zastanawiacie się od czasu do czasu nad tym,co by było gdyby los Was nagle oszpecil? Boze,wiem ,ze to moze idiotyczne pytanie,ale naszła mnie taka refleksja i wyobrazenie sobie siebie samej np.po jakims tragicznym wypadku.Ja wiem,ze wtedy kwestia samego zdrowia jest priorytetem, a człowiek nawet nie myśli o tym czy wygląda ładnie czy nie, w kazdym razie tak czasami sie zastanawiam,jak ja bym zyła, gdybym np. Bog obdarzył mnie zerową urodą:(?
Czasami boję się siebie samej,ze zbyt wielką wagę przywiązuję do urody kobiecej.I moze nawet nie urody innych ,ale głownie oczywiscie swojej.Boje sie tego,ze gdyby nagle los mnie oszpecił, nie wiem jak bym sobie z tym poradziła:(
Moze przesadzam?moze..

Replies

 1. Kamila Gwiazdowska Kamila Gwiazdowska

  Smieszą mnie tylko panie które mają możliwości finnansowe i nie robią nic dla swojej urody tylko ładują wszystko w dom bo jak ktoś je odwiedzi to będzie miała się czym pochwalić,ale jak zobaczy u ciebie nową bluzkę czy taki detal jak ładne paznokcie to mało nie wyjdzie z siebie że ty to masz a ona nie. Snobizm :evil:
  Lubię ładnie wyglądać tak jak większość kobitek dodaje mi to pewności siebie i wtedy wydaje mi się że nawet słońce mocniej świeci :wink:
  Wiem że moje wysiłki się opłacają nie tylko dlatego że ja się extra czuję,ale mam przyjemne uczucie że mój mąż inaczej na mnie spogląda, a i inni mężczyźni nie przechodzą obojętnie obok.W takich sytuacjach mój mąż ma fajne powiedzonko " ja mu zaraz te kurwiki w oczach zgaszę :!: " jest to bardzo zabawne ale i zarazem potwierdza że jestem interesującą i wartą uwagi kobietą, a przeciez o to głównie chodzi bo to nas kobiety nakręca :0 Ostatnio zapisałam sie na przyklad na kurs manicure bo chcę sobie sama robić paznokcie: https://bajkowepaznokcie.pl/stylizacja-paznokci-bez-tajemnic-zapisz-sie-do-szkoly-manicure/

 2. pkilback pkilback pkilback pkilback

  Dbanie o urodę należy zacząć od nauki jak to prawidłowo robić. Internetowe poszukiwania wiedzy na ten temat zaprowadziły mnie do strony https://wirtualnaklinika.pl/ Jest to serwis o urodzie i wygląda na bardzo profesjonalny. Co myślicie o tym serwisie? Dziękuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

BEAUTY

 1. Dbanie o zdrowie

  Last reply: Karola Buch .

 2. Odporność

  Last reply: Marta Andyrowska .

 3. Odchudzanie

  Last reply: Judyta Troka .

 4. Botoks jak wygląda

  Last reply: Monika Walczak .

 5. Ładne zęby

  Last reply: Daria Daria .

People You May Like