Naturalny kosmetyk do włosów - olej kokosowy?

Witam, szukam naturalnego kosmetyku do włosów ponieważ borykam się z tym problemem od dłuższej chwili. Mam strasznie zniszczone włosy - przetłuszczone rozdwajające się końcówki i trochę nadmierny łupież.
Wyczytałam w internecie ze skuteczną naturalną odżywką jest [url=https://bratek-sklep.pl/zdrowa-zywnosc/212-aura-herbals-olej-kokosowy-rafinowany-900ml.html]olej kokosowy[/url].
Jednak nie wiem czy faktycznie działa, jest tu ktoś kto używał i może mi coś o tym powiedzieć?
Pozdrawiam Marika <3

Replies

  1. Maja Miker Maja Miker

    Jaki kosmetyk? Szampon? Odżywka? Maska? Ciężko doradzić jeśli nie doprecyzujesz. Olej kokosowy jest okej, ale trzeba go stosować z głową żeby nie obciążyć włosów. Na pewno możesz robić z niego maski, ale musisz też wybrać szampon i odżywki, maska to nie wszystko. Jeśli chcesz pomóc swoim włosom musisz podejść do problemu szerzej. Naturalne kosmetyki do włosów są skuteczne i z proponowanym olejem na pewno dadzą dobry efekt. Dopasuj sobie jakiś dobry szampon i odżywkę z https://zielonelaboratorium.pl/163-ekologiczne-kosmetyki-do-wlosow i myślę, że będzie okej :)

  2. efka kowal efka kowal

    Powiem, że ja używam szamponu z aloesu https://forever-kosmetyki.pl/ Bardzo dobrze działa na moje włosy, wzmacnia je i się nie rozdwajają.