Biżuteria

Gdzie kupujecie biżuterię?

Czy macie może swoje ulubione sklepy stacjonarne albo internetowe?

Replies

1. Monika Flisiak Monika Flisiak

zazwyczaj nie noszę biżuterii, ale lubię mieć 2 czy 3 rzeczy, które założę do niektórych stylizacji :) kiedyś szukałam pierścionka z babcią, ponieważ chciała mi kupić na urodziny i weszłyśmy do kruka. Bardzo mi się podobały kolekcje, pierścionek oczywiście tam kupiłyśmy i do tej pory mam sentyment do tego sklepu :) zawszę są jakieś rabaty/ kody itp. Online nie kupowałam jeszcze ale tez często pojawia mi się reklama Briju, wydaje mi się że tam też są ładne rzeczy

2. Lizka ASS Lizka ASS

Ja uwielbiam kupować biżuterię w Pandorze. Mają sklep internetowy, więc w każdej chwili mogę przejrzeć ich ofertę. Aczkolwiek często bywam w ich sklepi stacjonarnym bo jednak lepiej zerknąć sobie na biżuterię na żywo ( szczególnie na charmsy do bransoletek, bo bywają w wielu różnych wielkościach). Ostatnio polubiłam sie z ich pierścionkami, nosze je pojedynczo jak mam ochotę na skromniejszą stylizację, albo w dużych ilościach jak mam ochotę odwalić się na bogato. Na początku trochę obawiałam się, że pierścionki będą za małe lub za duże, ale tabela rozmiarów pozwala dokonać bardzo precyzyjnego wyboru. I trafnego w dodatku!

Swoją drogą to dobra opcja na prezent:
    https://pl.pandora.net/pl/zestawy/prezenty-na-rocznice/

Jakiś czas temu sprawiłam taka bransoletkę mojej siostrze na 18 te urodziny. Teraz jak będzie się zbliżała jakaś okazja, nie będe miała problemu z tym co jej sprawić bo po prostu sprezentuję jej charmsa.

3. Ania Tarla Ania Tarla

W Kruku teraz jest ładna kolekcja biżuterii.

4. Julia Małaszyńska Julia Małaszyńska

Unikatowa biżuteria- https://kateandkate.pl/. Pani sprowadzą ją z całęgo świata- nie wiem czy specjalnie po nią jeździ, czy po prostu dużo podróżuje, ale faktycznie to co sprzedaje jest super ładne. Nie widziałam takiej bużuterii nigdzie. Zwłaszcza kolczyki- nie są jakoś super drogie, wybrałam parę wyjściowych kolczyków dla mamy- srebne z niebieskim oczkiem- 160zł.

5. Izabella Remer Izabella Remer

Chyba najczęściej w Parfois, mam też sporo rzeczy z Kruka (ale to głównie z kolekcji Martyny Wojciechowskiej).