Meble glamour

Salon mam w kolorze Venge ( meble, sofa stół i krzesła czarne) chcę zabić tę nudę srebrnymi dodatkami w stylu Glamour ( poduchy, zasłony, donikczki, ramki itp. ) ktoś z Was tak łączył?

Replies

 1. Kamila Gwiazdowska Kamila Gwiazdowska

  Nie wiem osobiscie czy odwazyłabym sie na meble w tak ciemnym kolorze. Widziałam kilka projektów, w których meble takie prezentowały się ciekawie, jednak obawiałabym sie o kwestię czystości. Na meblach takich kurz jest bardzo widoczny. Jesli szukasz dodatkow do mieszkania w stylu glamour, polecam zerknać sobie tutaj https://www.villadecor.pl/301-abazury-do-lamp-stojacych - w sklepie jest wiele poduszek,abażurów czy zegarów.Są również i meble.

  Polecam zerknąć sobie również na pinterest. W serwisie jest wiele propozycji wystroju.

 2. Ewa Peg Peg Ewa Peg Peg

  Sama tak nigdy nie łączyłam, ale bardzo mi się podoba i może przy następnym remoncie o tym pomyślę :)

 3. Izabella Remer Izabella Remer

  Teraz w modzie są wnętrza Glamour, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem dodatków w takim stylu. Jak dla mnie takie połączenie jest jak najbardziej ok ;)

 4. Jagoda Michałowska Jagoda Michałowska

  Duży wybór mebli jest w sklepie meblowym https://www.mebleblackart.pl/. Meble Poznań są ładne i solidnie wykonane, będziesz z nich zadowolona.

 5. Zosia Nabrodowska Zosia Nabrodowska

  Uwielbiam ten styl <3 i strasznie ciesze się, że wchodzi moda na welury i velvety :) Aktualnie zastanawiam się nad czerwoną sofę, która jest w tym wpisie: https://blog.mirjan24.pl/kanapa-do-malego-pokoju