Jak założyć sklep internetowy

Zastanawiam się nad otwarciem sklepu internetowego. Czy znacie platformę ktorej mogę użyć?

Replies

1. Maja Opieka Maja Opieka

Polecam prestashop do tworzenia strony. Sama jestem w trakcie tworzenia taką stronę.

2. Erynia Erynia

My zakladalismy przez znajomego.. On sie zna na tym wiec polecil nam tylko nazwa.pl na hosting i domene i pomogl stworzyc projekt ktory potem modyfikowalismy po swojemu

3. Kasia Lurska Kasia Lurska

Trzeba by było rozpisać biznes plan i mieć jakąś wizję jak to ma wyglądać. Samemu ciężko wszystko ogarnąć, więc warto skontaktować się z kimś kto zakłada i pozycjonuje takie platformy :D

4. Klaudia Kucia Klaudia Kucia

Ja zakladalam podobnie jak Erynia. Strone postawil mąż na hostingu nazwy ale na sklepie juz sie nie zna i tutaj wynajelismy poprostu firme, przedstawilismy nasze pomysly i trzeba bylo troche poczekac. Ale bylo warto

5. Anna Luśtyk Anna Luśtyk

U nas specjalna firma się tym zajęła, skoro nie wiesz co robić też spróbuj ;)

6. apadberg apadberg apadberg apadberg

Ciekawy temat, dzięki.

7. Anna Przedsiębiorca Anna Przedsiębiorca

Prowadząc swój sklep internetowy, warto wybrać system IT, który zautomatyzuje część procesów biznesowych. Szczerze polecam HRM do ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy. To zaawansowane narzędzie, dzięki któremu można znacznie usprawnić pracę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to podrzucam tutaj link ze szczegółami: https://www.eqsystem.pl/eq_products/xprimer-hrm/