Co zrobić z niesymetrycznymi ustami?

Niestety od lat cierpię z powodu niesymetrycznych ust, mimo makijażu ja i tak widzę różnicę. Wiecie co mogę zrobić żeby poprawić niesymetryczną wargę?

Replies

 1. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

  Szczerze makijażem raczej tego nie ukryjesz, raczej zastanów się nad jakimś zabiegiem z pogranicza medycyny estetycznej, może i efekty nie są trwałe, ale przynajmniej możesz poprawić kształt wargi, wypełnić ją czy poprawić jej kontur.

 2. Hose King Hose King

  Jakoś mam obawy, boje się, że moje usta będą wyglądać strasznie sztucznie, będą wielkie i napompowane.

 3. Mar Tynka Mar Tynka

  Od lat coś takiego słyszę i szczerze Ci powiem, że to nieprawda. Medycyna estetyczna proponuje wiele zabiegów, które wyglądają całkowicie naturalnie. Sama poprawiałam wargi w krakowskiej klinice vesuna ponieważ jedna była większa od drugiej i nie żałuje. Jeżeli tak się boisz to może powinnaś nieco poczytać na ten temat. Na blogu tej kliniki do której chodzę ukazał się ciekawy artykuł na temat niesymetrycznych ust: https://vesuna.pl/blog/poprawic-niesymetryczne-usta/ , może warto zapoznać się z tą jak i inną lekturą.

 4. Hose King Hose King

  Może macie racje, a tekst przeczytam. Szkoda, że nie mieszkam w krakowie, ale może coś znajdę lokalnie.

 5. Monika Walczak Monika Walczak

  A skąd jesteś bo może coś nam się uda Tobie polecić.

 6. Hose King Hose King

  z Wrocławia, ale spokojnie już się zapisałam na podobny zabieg i pozostało mi czekanie.

 7. Monika Walczak Monika Walczak

  to koniecznie daj znać jak wypadło!

 8. Gosia Damecka Gosia Damecka

  Wymodelować? Ja robiłam taki zabieg z uwagi na bardzo wąską górną wargę i efekt jest super :) Polecam dra Migałę z Kliniki http://klinikasfera.pl

 9. Asia Żabińska Asia Żabińska

  Może modelowanie mogłoby załatwić sprawę? Poczytaj sobie o tym zabiegu http://www.klinikasfera.pl/powiekszanie-i-modelowanie-ust/ Sama go rozważam, bo mam bardzo wąską górną wargę, a chciałabym, by była ciut pełniejsza.

 10. Weronika Nadzieja Weronika Nadzieja

  No ja cierpię dosłownie na to samo, więc wiem, jak to może boleć. Moze jakiś taki lifting https://www.medeste.pl/zabieg/hifu-nieinwazyjny-lifting/ pomoże, żeby podciągnąć troszkę skórę, albo nakłucie kwasem hialuronowym? Na pewno medycyna estetyczna zna na to jakieś sposoby, mocno w to wierzę.