Strialys - opinie

Witam moje piękne Polki :D Jako, że wiosna się zaczyna, a po zimie pojawiło się trochę zbędnych kilogramów to jest do przeżycia, ale zauważyłam, że mam rozstępy na uchach i pośladkach... Zaczełam szukać tu i ówdzie i znalazłam krem naturalny za rozstępy strialys, ale zanim kupię kosmetyk wolę się Was zapytać czy miałyście z nim styczność? Nie jest on jakiś najtańszy, ale jeżeli ma faktycznie pomóc to jestem w stanie kupić wszystko :/ Stąd i wpis - macie jakieś opinie o tym produkcie? faktycznie on działa na rozstępy? Proszę o odzew, bo rozstępy są jeszcze czerwone, więc to chyba ostatni moment na to by zacząć z nimi działać kremem. Będę wdzięczna za wszystkie informacje i wskazówki :D Buziaki! :*

Replies

1. Weronika Brzozowska Weronika Brzozowska

zamawiam krem już któryś raz i szczerze? w sumie jest bardzo fajny, bo ładnie działa razem z innymi rzeczami jak się ćwiczy, zdrowo je, no i jeszcze do tego robie masaże po prysznicu, więc myślę, ze na prawdę warto. peelingi też się dobrze sprawdzają z kawą. rozstępy ładnie mi znikają po jakiś 2-3 tygodniach stosowania :) myślę że zawsze warto sprawdzić :)