Jak poprawić kształt nosa bezoperacyjnie?

Dziewczyny czy istnieje zabieg, który delikatnie poprawi kształt nosa, ale żebym nie musiała przechodzić jakieś bolesnej operacji? Mój nos jest nieco nieproporcjonalny i chciałabym nieco zmienić jego kształt, ale strasznie się boję okresu rekonwalescencji.

Odpowiedzi

1. Zuza Mała Zuza Mała

A może powinnaś wybrać się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej i pogadać z lekarzem. Tak to chyba najlepiej bo dostosują ofertę zabiegową do Twoich potrzeb.

2. olona olona

Wolałabym najpierw się czegoś dowiedzieć, o zabiegach poczytać i wybrać się do takiego gabinetu już z jakąś wiedzą. Nie chciałabym nie mieć pojęcia na co się konkretnie decyduje.

3. To Ja Tereska To Ja Tereska

A może zabiegi wolumetryczne? Co prawda ja za pomocą zabiegów wolumetrycznych poprawiałam kształt w policzków i owal twarzy, ale z tego co się orientuje z pomocą wcześniej wspomnianych zabiegów można również zrobić małą korektę nosa. Ja zabieg wolumetryczny za pomocą preparatu juvederm voluma przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna i z efektów jestem bardzo zadowolona.

4. olona olona

A jak wygląda ten zabieg? Bolało i czy był długi?

5. To Ja Tereska To Ja Tereska

Zabieg trwał z jakieś pół godziny, ja nie czułam żadnego dyskomfortu, nic mnie nie bolało. Z resztą ta klinika o której wspomniałam prowadzi również bloga. Ostatnio opublikowani artykuł właśnie na temat zabiegów wolumetrycznych więc gdybyś była zainteresowana oto i link do ciekawej lektury: https://vesuna.pl/blog/czym-polega-wolumetria-twarzy/ .

6. Wiktoria Makowska Wiktoria Makowska

konturowanie twarzy może zdziałać cuda :)