Jak poprawić kształt nosa bezoperacyjnie?

Dziewczyny czy istnieje zabieg, który delikatnie poprawi kształt nosa, ale żebym nie musiała przechodzić jakieś bolesnej operacji? Mój nos jest nieco nieproporcjonalny i chciałabym nieco zmienić jego kształt, ale strasznie się boję okresu rekonwalescencji.

Replies

 1. Zuza Mała Zuza Mała

  A może powinnaś wybrać się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej i pogadać z lekarzem. Tak to chyba najlepiej bo dostosują ofertę zabiegową do Twoich potrzeb.

 2. olona olona

  Wolałabym najpierw się czegoś dowiedzieć, o zabiegach poczytać i wybrać się do takiego gabinetu już z jakąś wiedzą. Nie chciałabym nie mieć pojęcia na co się konkretnie decyduje.

 3. To Ja Tereska To Ja Tereska

  A może zabiegi wolumetryczne? Co prawda ja za pomocą zabiegów wolumetrycznych poprawiałam kształt w policzków i owal twarzy, ale z tego co się orientuje z pomocą wcześniej wspomnianych zabiegów można również zrobić małą korektę nosa. Ja zabieg wolumetryczny za pomocą preparatu juvederm voluma przeprowadzałam w krakowskiej klinice vesuna i z efektów jestem bardzo zadowolona.

 4. olona olona

  A jak wygląda ten zabieg? Bolało i czy był długi?

 5. To Ja Tereska To Ja Tereska

  Zabieg trwał z jakieś pół godziny, ja nie czułam żadnego dyskomfortu, nic mnie nie bolało. Z resztą ta klinika o której wspomniałam prowadzi również bloga. Ostatnio opublikowani artykuł właśnie na temat zabiegów wolumetrycznych więc gdybyś była zainteresowana oto i link do ciekawej lektury: https://vesuna.pl/blog/czym-polega-wolumetria-twarzy/ .

 6. To Ja Tereska To Ja Tereska

  Wiktoria może i to bardzo :) a jak się człowiek po tym lepiej ze sobą czuję :) a Kinga zabiegi wolumetryczne to również zabiegi, które nie wymagają ingerencji skalpela. Z resztą w dzisiejszych czasach większość zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną raczej nie wymagają "krojenia".

 7. Mar Tynka Mar Tynka

  Tereska a w której filii tej kliniki vesuna byłaś? Bo z tego co widzę na ich stronce to mają dwie filię i szczerze nie wiem do której na wolumetrię twarzy mogę się zgłosić.