Jak zredukować cellulit?

dziewczyny powiedzcie mi czy macie jakieś sprawdzone sposoby na likwidację cellulitu? w marcu planuje z narzeczonym lecieć na kanary i chciałabym dobrze prezentować się w stroju kąpielowym.

Replies

1. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

A z jakim rodzajem cellulitu masz do czynienia? Bo jeżeli to wodna odmiana to wystarczy odpowiednia dieta i ćwiczenia, a jeżeli tłuszczowa to już musiałabyś pomyśleć o jakiś zabiegach z pogranicza medycyny estetycznej.

2. Hose King Hose King

a to są jakieś rodzaje? jak to można sprawdzić?

3. Kasia Zawadzka Kasia Zawadzka

Niestety istnieją odmiany cellulitu wiem, że to mało pocieszające. Weź sobie fałd skóry między palce i jeżeli wyczuwalne grudki będą boleć to znaczy, że to odmiana tłuszczowa, jeżeli nic nie poczujesz to znaczy, że to cellulit wodny.

4. Mar Tynka Mar Tynka

O kurcze to dobrze wiedziec, ze mozna to jakos samemu sprawdzic, a nie isc z tym do leakrza, mnie niestety boli więc chyba muszę porozglądać się za jakimś zabiegiem.

5. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Mnie bardzo pomogła zmiana diety -więcej wody, warzyw i owoców.

6. To Ja Tereska To Ja Tereska

Mi to samo mówiONO w klinice vesuna, w ktorej odbylam zabieg onda. to jest isc nowosc w ofercie tutaj mozecie wiecej na ten temat poczytac: https://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/nowosc-ofercie-kliniki-vesuna/. swoją drogą pamietajcie, że sam zabieg to połowa sukcesu. równie ważna jest odpowiednia dieta oraz ćwiczenia. to wszystko sprawi, że możemy się pożegnać z cellulitem, ale mimo to polecam regularnie ćwiczyć i trzymać się diety.

7. Zuza Mała Zuza Mała

a kiedy widziałaś efekty? długo trzeba czekać?

8. Leyraa Leyraa

Miałam go od lat żadna dieta, peelingi, ani sporty nie pomagały :/ Aż trafiłam na zajęcia pole dance i po 3 miesiącach śladu nie ma! Skóra napięta, gładka, jakby nie zdjęcia to by nikt nie uwierzył! Trenerka mówiła że każde otarcie nogi o rurkę działa jak masaż antyceluitowy. Tworzę na blogu nową kategorię na temat tego sportu i będę na ten temat pisać ;)

9. To Ja Tereska To Ja Tereska

W sumie już po pierwszym zabiegu widziałam różnicę, ale po całej serii to już był taki efekt wow. Wiadomo na zmiany trzeba poczekać :) Dieta i ćwiczenia też robią swoje.

BEAUTY

1. Jak schudłam 17 kg.

Last reply: Marysia Jaworska .

2. Makijaż permanentny

Last reply: Leyraa .

3. Jak poprawić kształt nosa bezoperacyjnie?

Last reply: Mar Tynka .

4. Olej kokosowy

Last reply: Pilniecon .

5. Depilacja woskiem

Last reply: Hose King .

People You May Like