Podziękowanie dla rodziców prezent na ślubie

Szukam pomysłu na prezent dla rodziców na weselu. Recytowanie oklepanych wierszyków czy śpiewanie piosenki też odpada. Koleżanka namawia mnie na taki obraz i raczej jestem na tak, ale nigdy wcześniej nie widziałam takiej formy podziękowania... Cenowo też jest całkiem znośnie, bo na http://sklep.tuprezenty.pl/prezenty/podziekowania-dla-rodzicow/ można kupić już od 110zł Czy macie inne ciekawe propozycje?

Replies

 1. czaniuniek czaniuniek

  Wg mnie te całe podziękowania to strasznie wymyślone cuda. Wolałaby chyba dać bukiet kwiatów, kosz prezentowy. Chociaż wiem, że niektórzy kupują nawet vouchery po tysiąc złotych https://prezentokracja.pl/podziekowanie-dla-rodzicow-weekend-spa Dla mnie to już spora przesada....

 2. Ania Milka Ania Milka

  Ja wybrałabym coś nieco większego np. zdjęcie na płótnie. Jest to bardzo nowatorski i nowoczesny pomysł, sama chciałabym dostać taki prezent https://www.picassi.pl/obrazy-i-plakaty

 3. Joanna 123 Joanna 123

  U nas idealnie sprawdził się las w słoiku :) do tego dołożyliśmy whisky dla ojców i czekoladki nugatowe dla mam :) zamówiliśmy je w sklepie https://leonidas-pralineo.pl/product-category/nugat/ :)

 4. Ludwik Patyczkiewicz Ludwik Patyczkiewicz

  Pamiętać należy o prezencie dla Świadków. Oryginalne pomysły są na blogu "Dom na głowie". Oto link do wpisu na temat podziękowań Świadkom: http://dom-na-glowie.pl/slub/61-podziekowania-dla-swiadkow Oryginalne i ciekawe pomysły na prezent zawsze w cenie.