Kupujecie meble online?

Niedawno udało mi się kupić fajny narożnik na: https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI . Szczerze mówiąc nie spodziewałam się że przez internet można zamówić takie perełki! Zamówiony narożnik ma neutralny, szary kolor. Więc jeśli przemalujemy ściany to i tak będzie się ładnie prezentował i pasował do wnętrza. Ma też funkcję spania i dodatkowo ma schowek na pościel, co dla mnie jest ogromnym plusem, bo mogę w nim schować koce oraz firanki. Jakie jest wasze zdanie na temat kupowania mebli online?

Replies

1. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja jakoś nie mam przekonania do kupowania mebli online, wolę obejrzeć w sklepie stacjonarnym.

2. Dorota Sałoń Dorota Sałoń

No nie żartuj, przecież w sieci masz znacznie większy wybór, a mogę Cię zapewnić, że są znacznie lepsze jakośćiowo. Nasze z slf24.pl są najlepszym tego dowodem. Pierwsze, które kupiliśmy klika już ładnych lat temu nadal świetnie wyglądają i są w doskonałej kondycji, na dodatek sporo mniej nas kosztowały, a wybacz w tych sieciowych salonach moim zdaniem jest już tylko wysoka cena nic więcej.