Kilka tańszych czy jedne droższe jeansy?

Ostatnio dyskutowalam z koleżanką na temat tego co bardziej się opłaca. I jak w temacie. Ja uważam że lepiej kupić jedną porządną rzecz, i nie chodzi tylko o jeansy ale również np o buty. Ona twierdzi, że woli kupować rzeczy tańsze, zazwyczaj trochę gorszej jakości ale różnorodne, na każdą okazję. A co Wy na to?

Replies

 1. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

  Osobiście wybralabym opcję z droższymi spodniami. Teoretycznie powinny być lepsze gatunkowo, trwalsze, nie robiące się coraz jaśniejsze po każdym praniu i precyzyjnie skrojone. A przy tych tanich nie oczekiwalabym takich zalet. A kupując co chwila nową parę to uzbierasz już na jedne porządne jeansy

 2. asia czerepak asia czerepak

  Ja wolę kupić jedną porządniejszą rzecz niż kilka takich, które po pierwszym praniu ju do niczego się nie nadają

 3. Marzena Balicka Marzena Balicka

  Stronię od bardzo drogich marek, bo wiem, że wtedy w dużej mierze płacę właśnie za znaczek na ubraniu. Jednak uważam, że nie warto kupować rzeczy niskiej jakości - lepiej kupić coś porządnego, co będzie nam służyć przez dłuższy czas.
  Lepiej kupić raz trochę więcej niż dwa razy ale po niższej cenie - w drugim przypadku i tak się przepłaca. ;)

 4. Marta Git Marta Git

  osobiście wolę zainwestować w jedne , droższe ale porządne ubranie, które wyjdzie cało ze wszystkich prań i nie straci koloru ani fasonu. np. spodnie z cross jeans. mam je od 3 lat nadal dobrze się prezentują

 5. Dominika domcia Dominika domcia

  Uważam, że lepiej zainwestować w lepszej jakości spodnie, które podkreślą to co mają podkreślić.

 6. Alice Alice Alice Alice

  Zgadzam się z paniami. Oczywiście nie warto patrzeć jedynie na cenę, bo powinna iść w parze z jakością (niektóre marki jadą tylko na marce), ale jak ma być dobre to nie może być za "parę groszy". Generalnie sądzę/mam nadzieję, że zmierzamy w kierunku doceniania kupowanych rzeczy, a właściwie wracamy do starych nawyków.

 7. Brygida Wróblewska Brygida Wróblewska

  Kupić kilka, mniej się zużyją więc wytrzymają tyle samo, co te droższe i lepsze jakościowo:)

 8. Dariusz Tkaczyk Dariusz Tkaczyk

  Zdecydowanie droższe jakościowo jest mega różnica. Polecam sklep Frela i Karlus
  https://frelaikarlus.pl/?product_cat=spodnie

 9. Izabela Konarska Izabela Konarska

  Zdecydowanie jedne droższe - przynajmniej będziesz mieć pewnośc, że posłużą ci latami, a nie wyrzucisz ich po trzecim praniu. Moje ulubione jeansy kosztowały trochę, kupiłam je w velpie, ale za to mam je już cztery lata i nadal trzymają się rewelacyjnie.