Depilacja laserowa w Krakowie

Szukam dobrego miejsca w Krakowie, w którym można byłoby zapisać się na depilację laserową Gdzie polecacie się udać?

Odpowiedzi

 1. Anna Wiśniewska Anna Wiśniewska

  jest wiele miejsc, w których możesz wybrać się na depilację jednak odradzam Ci miejsca, gdize maja laser ipl bo nawet nie jest to laser, ale depilacja światłem a taka depilacja nie daje trwałych efektów.Z tego co czytałem to można liczyc na usunięcie włosków na kilka tygodni. Możesz sobie poza tym kupic takie urządzenie samodzielnie w sklepie.
  Dobry salon depilacji mieści się tutaj :

  https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/
  Mają tam laser light sheer duet, który rzeczywiście jest w stanie usunąć wszystki włoski. I po kilu zabiegach pozbędziesz się ich na stałe.

 2. Martyna Wrzosińska Martyna Wrzosińska

  Miałam okazje wykonać laserową depilację bikini w Laser Delux w Krakowie. Jestem zadowolona fajny salon i dobry sprzęt. 6 zabiegów zrobiłam łącznie, efekty rewelacyjne. https://www.laserdelux.pl/krakow/depilacja-laserowa

 3. Renata ND. Renata ND.

  To fakt, mieszkańcy Krakowa mają ogromny wybór jeśli chodzi o miejsca oferujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jeżeli mieszkasz na Ruczaju lub w okolicy zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Nowomed, gdzie oferujemy profesjonalne zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem LightSheer Duet (certyfikowany laser diodowy). Jeżeli się zdecydujesz na serię zabiegów właśnie u nas, na pewno będziesz zadowolona z efektów.