Makijaż - upalne dni

Cześć, mam pytanie odnośnie upalnych dni jakie nas niedługo czekają jakie macie porady i jakie używacie kosmetyki na takie ciepłe dni żeby nie było problemu. Własnie chce sobie zamówić nową porcje kosmetyków z https://neness.pl/ i problem z tym że nie wiem czy brać moje sprawdzone typy czy wybrać jakieś inne kosmetyki na tą porę roku. Co wy używacie i jakie macie porady jeśli chodzi o makijaż na upalne dni ?

Replies

 1. Kamila Lato Kamila Lato

  Wiesz co ja zdecydowałam się już teraz zmniejszyć swój makijaż. Szukam tylko odpowiednich narzędzi kosmetycznych typu cążki aby dokładnie wyregulować brwi. Co sądzicie o https://narzedziakosmetyczne.com.pl/narzedzia-kosmetyczne/cazki-cegi ? Chciałabym je zamówić.

 2. Leyraa Leyraa
 3. Erynia Erynia

  ja w takie upaly poprostu sie nie maluje :P mam makijaz permanentny ktory robilam zima w klinice Dermed w Katowicach i to w zupelnosci wystarcza :D

 4. Kasia Mimier Kasia Mimier

  Redukuję do minimum makijaż i używam bardzo dobrych jakościowo kosmetyków makeup revolution, które bez trudu znoszą takie upały. Szukając ich trafiłem na dobre ceny tutaj https://horex.pl/makeup_revolution.html delikatne pudry sprawują się idealnie...

 5. karolina pędzik karolina pędzik

  Najważniejsze jest dobre utrwalenie sypkim pudrem w tym newralgicznych miejscach, takich jak strefa T, gdzie szybciej podkład się ściera i zaczynamy się błyszczeć, ale nie pędzlem tylko beauty blenderem - wtedy jest najlepsze utrwalenie.

 6. Janka Jarzabkowska Janka Jarzabkowska

  U mnie latem świetnie sprawdzają się kosmetyki mineralne. Są znacznie lżejsze i przy dużym upale nie spływają. Od paru lat używam tych z eshopannabelle i jestem mega zadowolona.

BEAUTY

 1. Wasze kosmetyczne hity

  Last reply: Kamila Gwiazdowska .

 2. Błyszczyki do ust

  Last reply: Anna Irwa .

 3. Nowy perfum

  Last reply: Marta Mone .

 4. Co polecacie na skórę pod oczami?

  Last reply: Hose King .

 5. Kłopotliwe włosy na twarzy

  Last reply: Monika Walczak .

People You May Like