Makijaż - upalne dni

Cześć, mam pytanie odnośnie upalnych dni jakie nas niedługo czekają jakie macie porady i jakie używacie kosmetyki na takie ciepłe dni żeby nie było problemu. Własnie chce sobie zamówić nową porcje kosmetyków z https://neness.pl/ i problem z tym że nie wiem czy brać moje sprawdzone typy czy wybrać jakieś inne kosmetyki na tą porę roku. Co wy używacie i jakie macie porady jeśli chodzi o makijaż na upalne dni ?

Odpowiedzi

 1. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

  Najlepiej sprawdzają się tutaj przede wszystkim kosmetyki naturalne. Sama z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona, a mam je od firmy EVE Kosmetyka Profesjonalna - http://eve-kosmetyka.pl/. Nie mają szkodliwego wpływu na moją skórę i cerę, a jest to dla mnie zdecydowanie najważniejsze no i nawet podczas upałów zero problemów.

 2. Natalia Beszko Natalia Beszko

  Chcąc mieć delikatną i piękną skórę to zakup sobie kosmetyki, o których mowa na stronie http://www.modaforte.pl/kosmetyki-mineralne/ są one moim zdaniem bardzo dobre i nie drogie

 3. Malina Koleso Malina Koleso

  Aby mieć delikatną i pękną skórę trzeba używać markowych, oryginalnych kosmetyków. Ciekawą ofertę przestawia sklep https://www.e-perfumy.sklep.pl/. Nie są najtańsze, ale trzeba pamiętać że jak coś ma być dobre to raczej nie będzie tanie.

 4. Kinga Kinga Kinga Kinga

  W lato newralgicznym kosmetykiem od któego zależy to czy makijaż będzie się utrzymywał odpowiednio długo jest z pewnością podkład. Zawsze wtedy wybieram podkłądy matujące - https://www.cocolita.pl/podklady/eveline-podklad-liquid-control-hd-005-ivory które utrzymują się najdłużej. Czasami w gorsze dni warto go jeszcze utrwalić pudrem ryżowym, żeby powstrzymać szczególnie czoło od nadmiernego świecenia się.