Dieta / detoks cytrnowy

Dużo się teraz mówi o dietach i kuracjach cytrynowych (Lemon detox diet, kuracja 10 dni samymi cytrnami, syrop neera.pl) i zastanawiam się czy któraś z Was próbowała tych diet i czy warto?

Replies

 1. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Ja nawet nie słyszałam nawet o takich dietach. Staram się po prostu prowadzić zdrowy tryb życia. Odstawiłam słodycze, pieczywo oraz ograniczyłam węglowodany. I widzę efekty. nie trzeba według mnie szukać jakichś nowinek, żeby trochę polepszyć swoje samopoczucie oraz wygląd sylwetki.

 2. Karina Kowalik Karina Kowalik

  Dla mnie dużo ważniejsze niż dieta jest odpowiednie oczyszczenie organizmu. W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie są zabiegani i zapracowani, bardzo ciężko jest właściwie zadbać o swój organizm i jego odpowiednie funkcjonowanie. Nie mówiąc już o właściwym oczyszczaniu. Taki detox, o którym piszesz, raczej nie będzie skuteczny. Poszukaj raczej czegoś, co działa kompleksowo na organizm.Masz na przykład na rynku kurację FIVREN. Sporo osób poleca i z tego co wyczytałam, może się całkiem nieźle sprawdzić.

 3. Anna Jork Anna Jork

  O detoksie cytrynowym jeszcze nie słyszałam. 2 miesiące temu rzuciłam papierosy z mała pomocą desmoxany (https://ktomalek.pl/desmoxan-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-kapsulki-twarde-1-5-mg-100-kaps/ub-3333551) i szukam sposobu, jak przyspieszyć oczyszczanie organizmu z tych wszystkich toksyn, które nagromadził się przy papierosach. Tylko czy taki detoks faktycznie pomoże?

 4. Ola Król Ola Król

  Ja tam wolę moją wygodnądietę. Z nimi nie muszę się głodzić- jem smacznie i do syta a przy tym chudnę, więc to opcja idealna;)

 5. Karolina Magaj Karolina Magaj

  O ananasowym i arbuzowym słyszałam, ale cytrynowy to nowość dla mnie. Uważam, że takie detoksy to głupota i wyniszczanie organizmu. Zdrowa dieta i troszkę aktywności fizycznej w zupełności wystarczą do zrzucenia kilogramów. Sama próbowałam wielu sposobów na odchudzanie. Głodówki i "diety", nawet u osób które nazywały się profesjonalnymi dietetykami odbiły się na moim zdrowiu a waga i tak wracała. Zdrowsze nawyki, spacery i wspomagacze takie jak sok noni, cynamon, owoc granatu w zupełności wystarczyły. Polecam poczytać troszkę i nie niszczyć sobie zdrowia https://cieszsiezdrowiem.pl/

 6. Nora Kruciak Nora Kruciak

  dobrze jest połączyć dietę z jakimś suplement dla lepszego efektu. Korzystałam z tego i bardzo sobie chwaliłam https://sylwetka-fit.pl/detosil-jak-stosowac-suplement-diety/

 7. Basia Nowicka Basia Nowicka

  Wszelkie naturalne suplementy diety to Twój przyjaciel. Zerknij na te witaminy - https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/now-foods. Mają bardzo dobry skład i jest ich cała masa, więc z pewnością powoli wybierzesz coś co pozwoli Ci zadbać o siebie i wspomóc swoją dietę.

 8. Keri Bay Keri Bay

  ja kiedys robiłam taki detoks. Pamiętam że brałam suplementy z tej strony -https://shapeandbody.eu/pl/ żeby sie wspomóc

 9. Anna Jork Anna Jork

  Dziewczyny nie katujcie się takimi dietami. Ja kiedyś na sokach chciałam żyć parę dni na oczyszczenie i byłam strasznie słaba. Ograniczyłam słodycze teraz i przyjmuję tabletki https://fatfastburner.com/ dzięki którym schudłam 5kg bez większego wysiłku :) Mam 30 urodziny za miesiąc chce wygladac super

 10. Iza Pocotowiedziec Iza Pocotowiedziec

  Ja czytałam o Detosil tutaj https://z-pamietnika-dietetyka.pl/ ale niewiem czy to działa. Możliwe, że tak.