Nadruki na ubrania

Cześć dziewczyny. Uwielbiam ubrania z nadrukami, cytatami czy po prostu z niebanalnymi kwiatami, grafikami ale zawsze mam problem bo zazwyczaj są tylko t-shirt lub bluzy, które są fajne ale brakuje mi np. koszul, sukienek takich oczwiście sportowych, tunik. Z czasem sama zaczełam je tworzyć i nosić, znajome mówia żebym zaczeła to sprzedawać, ale sama nie wiem. Czy wam też tego brakuje, czy macie jakieś sklepy gdzie można dostać fajny z dobrego matriału ciuch z nadrukiem tylko nie t-shirt. Co wy o tym myślicie? Czy wam też brakuje takich ubrań niebanalnych?

Odpowiedzi

 1. anita wasilewska anita wasilewska

  jak patrzę na sklepy, które opierają swoją działalność o nadruki, to nie mam wątpliwości, że takich rzeczy brakuje :) tylko często bywają dość drogie, może udałoby Ci się rywalizować ceną?:)

 2. Adrianna Maciejewska Adrianna Maciejewska

  Obecnie ubrania z nadrukiem są obecnie na topie przeważnie koszulki. Według mnie mało jest ciekawych propozycji z nadrukami. Więc może powinnaś spróbować:)

 3. Marek Jagielski Marek Jagielski

  Według własnego wzoru można zamówić, nie ma problemów.

 4. Katarzyna Leśniewska Katarzyna Leśniewska

  Uwielbiam ubrania z nadrukami. Możemy dzięki nim wyrażać siebie bez wypowiedzenia nawet jednego słowa. Moim najnowszym nabytkiem jest biała bluzka z napisem z https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki. Wszyscy moi znajomi ją chwalili.

 5. veronka veronka

  Koniecznie sprawdź ofertę https://www.tulzo.com/ . Koszulki, bluzy, spódniczki i nawet buty z nadrukiem. Świetne mają te ubrania ! <3 Zakochałam się w spódniczce z ratlerkiem <3

 6. Karolina Zając Karolina Zając

  Sama lubię takie napisy i uważam, ze jeśli jest to fajny napis to może sie to bardzo ciekawie prezentować. Tak więc nie zwracaj uwagi na znajomą.

  Jeśli chciałąbyś iść w produkcje koszulek w większej ilości, proponowałabym podpisać umowę z tą hurtownią:
  https://www.reflect.pl/

  Mają tam dobre ceny.

 7. Marek Jagielski Marek Jagielski

  W deckathlonie mozna zamówić na koszulki.

 8. Jilia Wysocka Jilia Wysocka

  Napisy może nie koniecznie. Ale jakiś ciekawy print dlaczego nie

 9. Zuza Krawiec Zuza Krawiec

  Jak ktoś szuka firmy zajmującej się takimi nadrukami to polecam zajrzeć na stronę https://www.embsystems.com.pl/. Często korzystaliśmy z ich usług i nadruk zawsze był świetnej jakości.