problem

Witam Drogie Panie , przychodzę do Was z zapytaniem ,a mianowicie.
W kwietniu kończę szkołę Liceum i chciałam iść do szkoły policealnej na wizaż/stylistkę i mógłby mi ktoś powiedzieć co dalej jaka praca może macie jakieś pomysły ,, bo ja kompletnie nie wiem a lubię się tym zajmować. Pomoocy :)

Replies

1. czaniuniek czaniuniek

Skoro się tym interesujesz, to może warto wizaż i stylizację rozwijać jako hobby, a kształcić się możesz w zupełnie innym kierunku. Czy coś jeszcze lezy w kręgu Twoich zainteresowań?

2. Dorota Walecka Dorota Walecka

a moze jestes dobra w pisaniu? mozesz zostac copywriterką freelancerką, to dobry biznes jesli ma sie lekkie pióro. Jeszcze jest dużo ułatwień ktore pomagają załozyć wlasny biznes np wirtualny adres https://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ w ten sposob bedziesz miala juz nawet wlasną firme, zawsze klienci chętniej beda sie z Toba dogadywac jak zobaczą ze wszystko jest legalne formalnie :)

3. Zofia Gozdzinska Zofia Gozdzinska

Też uważam, że można kończyć kursy jako zajęcie dodatkowe, a jako główny kierunek edukacji zająć się czymś innym? Znam wiele dziewczyn, które po kursach pracują w zawodzie, a inne po szkole pracują w zupełnie innych branżach - bo o ile kosmetologia była dla nich ciekawa jako "klientki" to niekoniecznie chciały stać po tej drugiej stronie.

4. Gabi Koziol Gabi Koziol

Z tym to różnie bywa. Ogólnie zasada jest taka, że im więcej masz ukończonych szkoleń, kursów, tym większa szansa na zatrudnienie i stosunkowo dobre zarobki

5. Bernadeta Pawlik Bernadeta Pawlik

Możesz pójść na kurs wizażu, a potem poszukać sobie klientek wśród znajomych :)