problem

Witam Drogie Panie , przychodzę do Was z zapytaniem ,a mianowicie.
W kwietniu kończę szkołę Liceum i chciałam iść do szkoły policealnej na wizaż/stylistkę i mógłby mi ktoś powiedzieć co dalej jaka praca może macie jakieś pomysły ,, bo ja kompletnie nie wiem a lubię się tym zajmować. Pomoocy :)

Replies

 1. Kamil Grom Kamil Grom

  Chyba że masz pomysł na na stworzeni oryginalnego bloga modowego, ale raczej tego w obecnym czasie jest przesyt. Chyba że byś gdzieś się dostała do jakiejś firmy która zajmuje się podobnymi rzeczami i tam próbowała swoich sił.

 2. czaniuniek czaniuniek

  Skoro się tym interesujesz, to może warto wizaż i stylizację rozwijać jako hobby, a kształcić się możesz w zupełnie innym kierunku. Czy coś jeszcze lezy w kręgu Twoich zainteresowań?

 3. Justyna Pick Justyna Pick

  Możesz założyć fanpage i tak zbierać klientki na wizaż, a jak będziesz w tym naprawdę dobra to pocztą pantoflową zdobędziesz sporo klientek :)

  A ja mam pytanko: czy macie jakieś sprawdzone, ale równocześnie oryginalne prezenty na parapetówkę? Idę z chłopakiem w weekend do przyjaciół, którzy właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania. Nie chciałabym za bardzo kupować im jakiś gadżetów do domu, bo mają perfekcyjnie urządzone mieszkanie, i myślę, że nie potrzebują zbędnych figurek czy dodatkowego kompletu sztućców. Szukałam tutaj https://lovvi.pl/parapetowka ale te prezenty wydają mi się troche oklepane. Nie chciałabym dawać im alkoholu, bo pewnie wszyscy wpadną na taki pomysł. Macie jakieś pomysły? Albo może sami kiedyś zrobiliście jakiś fajny prezent na parapetówkę? Może być nawet nie prezent materialny, a niespodzianka ;)

 4. Dorota Walecka Dorota Walecka

  a moze jestes dobra w pisaniu? mozesz zostac copywriterką freelancerką, to dobry biznes jesli ma sie lekkie pióro. Jeszcze jest dużo ułatwień ktore pomagają załozyć wlasny biznes np wirtualny adres https://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ w ten sposob bedziesz miala juz nawet wlasną firme, zawsze klienci chętniej beda sie z Toba dogadywac jak zobaczą ze wszystko jest legalne formalnie :)

 5. Ala Alicja Ala Alicja

  Możesz podjąć pracę w salonie piękności albo założyć własną działalność. Teraz taki zawód jak stylista staje się popularny, zwłaszcza w dużych miastach.

 6. Iza Michlik Iza Michlik

  Własny biznes to krucha sprawa, trzeba wiedzieć jak prawidłowo go prowadzić, aby utrzymując się nad konkurencją. Ja często sugeruje się blogiem http://www.kwkstaszic.pl/ile-urlopu-za-miesiac-pracy/ dzięki niemu nie raz udało mi się wprowadzić korzystne zmiany do swojej firmy.

 7. Ala Alicja Ala Alicja

  Wiesz, teraz powstają co raz to nowe salony urody, także na pewno znajdziesz pracę. Jak już trochę zarobisz i nabierzesz wprawy wtedy warto pomyśleć o własnym biznesie.

 8. Ala Alicja Ala Alicja

  Wiesz, teraz powstają co raz to nowe salony urody, także na pewno znajdziesz pracę. Jak już trochę zarobisz i nabierzesz wprawy wtedy warto pomyśleć o własnym biznesie.

 9. Ania Balicka Ania Balicka

  Polecam kursy zamiast szkoły i przede wszystkim praktyka ... można wtedy zdobyć najwięcej wprawy