ubezpieczenie domu

Warto mieć ubezpieczenie domu? Duże się placi skladki? MAcie swoje domy, mieszkania ubezpieczone?

Replies

 1. Eryka Xawa Eryka Xawa

  No pewnie, że warto nawet trzeba :) Kwota składki zależy na jaką sumę ubezpieczasz, co chcesz ubezpieczyć jak duży masz dom itd. Ja mam ubezpieczony dom od wielu zdarzeń.

 2. Katarzyna Butka Katarzyna Butka

  Oczywiście że warto ubezpieczyć ;) A składka ubezpieczenia wcale nie jest duża. Można znaleźć oferty już za 200 zł rocznie. Oczywiście, im szerszy zakres ochrony, tym ta składka będzie wyższa. Warto jednak porównać oferty w kalkulatorze ubezpieczeń Ubea, by przekonać się, co będzie dla nas najlepsze.

 3. Paulina Pola Paulina Pola

  Zobacz sobie ofertę Concordii, ja mam u nich polise, mają dobrą ofertę i rzeczywiście na tym jednak nie ma co oszczędzać. Sama się o tym przekonałam.

 4. Paula Wójcik Paula Wójcik

  Oczywiście, że warto ubezpieczyć. Jak szukałam odpowiedniego ubezpieczenia, to korzystałam z usług Kredi24.pl - skontaktuj się z nimi, na pewno udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 5. Anna Kowal Anna Kowal

  Jasne, że tak. Ubezpieczam swój dom odkąd tylko wraz z mężem go wybudowaliśmy. Naszym ubezpieczycielem jest MetLife, jeszcze nigdy nie mieliśmy z nimi żadnego problemu. Poczytajcie więcej informacji w internecie i sami zdecydujecie https://rf.gov.pl/orzecznictwo/zabezpieczenie-emerytalne/KNF_zgadza_sie_na_fuzje__Amplico_Life_i_MetLife___20185