Likwidacja schroniska - chcą uśpić psy :(

Cześć, założyłam ten wątek, bo staram się gdzie się da informować ludzi , żeby adoptowali psy lub chociaż udostępnili tę informację dalej...
Schronisko w Krzesimowie (woj. lubelskie) z końcem marca 2018 traci dzierżawę i schronisko przestaje istnieć. Obecnie jest tam jeszcze 215 psów. Gdy nie znajdą swoich nowych domów będą skazane na rozwiezienie po najgorszych schroniskach, gdzie możliwe, że skończą swój żywot :( Proszę udostępniajcie tę informację, mówcie gdzie się da, a może same chciałybyście adoptować jakiegoś psiaka? Byłam tam w sobotę - wszystkie są piękne i zadbane. Jedynym ich minusem jest to, że nie są rasowe (co dla mnie tak naprawdę nie jest żadnym minusem i szczerze nie rozumiem jak ludzie mogą kupować psy, podczas gdy jest tyle serduszek w schroniskach) i to że nie są szczeniakami.
To, że mieszkacie na drugim końcu Polski nie stanowi problemu - wolontariuszki szukają transportu - ostatnio kilka psów pojechało do Bydgoszczy i Gdańska.
Więcej informacji znajdziecie na f b schroniska.
POMÓŻMY TYM PSIAKOM UNIKNĄĆ ŚMIERCI!

Replies

1. jointyicroissanty jointyicroissanty

Maskara, to straszne! Jest kilka stron gdzie warto wysłać info o tym, chociażby tutaj: https://www.facebook.com/Fight-For-Animals-Poland-266241747100873/ oni powinni tą sprawę nagłośnić i pomóc

2. dominikalicious dominikalicious

super,napiszę do nich. Liczę też na to, że UWAGA nakręci tam reportaż, bo skomentowali, że przyjrzą się sprawie. Ale jeśli każda z nas to chociażby udostępni na swoim fb, to zawsze będzie cos:)

3. jointyicroissanty jointyicroissanty

udostępniłam na swoim fb, sama chętnie bym przygarnęła, ale jednego już mamy, a mieszkanie w bloku to niezbyt dobra opcja, żeby mieć drugiego:/ ale serce się kraje, jak się widzi te biedne, kochane psie pyszczki :(

4. dominikalicious dominikalicious

super, dziękuje :)