Przenoszenie bloga na własną stronę WWW.

Tak jak w tytule, jestem zielona w tym temacie, chciałabym jednak założyć włąsną stronę www, nie korzystać dłużej z blogera. Czekam na wszelkie komentarze! :)

Replies

 1. kaasja .pl kaasja .pl

  Polecam wykupić sobie domenę - ja np kupiłam na home pl, ale jest też dużo innych firm świadczących tego typu usługi:) . Adres przeniosłam na swoją domenę www.kaasja.pl ale bloga ciągle prowadzę przy pomocy blogera - jest o wiele bardziej intuicyjny niż prowadzenie własnej strony :)

 2. Amanda Niedrich Amanda Niedrich

  Kochana, nie rób tego na pewno sama. Jeśli nie masz pojęcia, dużo lepiej wziąć kogoś, kto zna się na tym idealnie. Mi pomógł przenieść bloga Maciej Gloc ( https://www.facebook.com/maciej.gloc.9 - pisząc zapytanie możesz powołać się na mnie, być może będzie taniej :) choć i tak nie jest drogi w porównaniu do innych, uf! ), dzięki czemu nie musiałam się niczym stresować i nie muszę do teraz... Maciej nie tylko zajmuje się aspektami technicznymi, których ja nie ogarniam, ale i robi mi wszelkie aktualizacje, o które ja nie muszę się martwić.

 3. Paulina Wuczko Paulina Wuczko

  @Amanda Niedrich: Sama nie ogarnę nic, mój chłopak się na tym zna, ale w razie problemów- dziękuję za polecenie :)

 4. Arkadiusz Blogowicz Arkadiusz Blogowicz

  @Paulina Wuczko: a testowałaś już silnik, na który masz zamiar się przenieść? Czego brakuje ci na bloggerze? Znalazłaś to w tamtym miejscu? Warto dobierać narzędzia pod własne potrzeby. Z tego co widzę prowadzisz niezbyt skomplikowanego bloga modowo-lajfstajlowego, więc poza ewentualnym sklepem, to raczej nie ma zbyt wielu rzeczy jakie można zyskać a dochodzą kwestie dbania o bezpieczeństwo.

  Przed ewentualnymi przenosinami dodałbym również domenę do bloggera, żeby adresy zindeksowały się pod nową nazwą, bo inaczej nie przekierujesz ruchu za pomocą 301.

 5. Bianca Stonek Bianca Stonek

  Właśnie miesiąc temu też miałam ten sam problem, więc jak jesteś z Trójmiasta to z ręką na sercu mogę Ci polecić tą stronę https://beechstudio.pl/strona-internetowa/
  Wykonali naprawdę świetną robotę!

OUR BLOGS

 1. Pinned thread

  Nowe posty

  Last reply: KatarzynaK .

 2. INSTAGRAM

  Last reply: Dash blog.pl .

 3. Komentownie Blogów

  Last reply: Monic .

 4. Lista blogów Polskich blogerek modowych

  Last reply: Milita Milita .

 5. Przenoszenie bloga na własną stronę WWW.

  Last reply: Bianca Stonek .

People You May Like