Dziewczyna na motocyklu

Marze o własnym motocyklu. Chodzę na kurs nauki jazdy i teraz zastanawiam się co powinnam kupić?

Replies

1. Ilona Oleksiewicz Ilona Oleksiewicz

Oprócz motocykla? ;p Kask przede wszystkim. Poza tym kurtkę z protektorami na kręgosłupie, barkach i łokciach, spodnie z protektorami biodrowymi i kolan, solidne buty ze sztywną i antypoślizgową podeszwą, wzmacniane rękawice. Spoko jest też pas nerkowy. Na początek powinno wystarczyć.

2. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

Zadbaj o bezpieczeństwo! Przede wszystkim kask, kurtka bądź kombinezon. Do tego odpowiednie obuwie i rękawice. Na początku nie musisz pasa nerkowego kupować, ale jezeli starczy funduszy to czemu by nie? :)

3. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

Podwyższ stawkę swojego ubezpieczenia na wszelkie wypadek i kup dobry strój na motor. (+kask)

4. Zoio PL Official Zoio PL Official

Dokładnie kombinezon, kask i buty. Zdecydowanie się przydadzą, wybierz jakość nie cene.

5. Ania Tarla Ania Tarla

Motocykl, kask, buty i jeszcze jakieś akcesoria przydatne podczas jazdy.

6. polandi polandi

Pas nerkowy koniecznie, dużo osób o tym zapomina a potem nery przeziębione. Kaski LS2 są dobre i budżetowe. Buty mam po znajomości akurat załatwione to nie kupowałam, ale kurtkę mam Aplinestars, droga, wiem. Można znaleźć tańsze też z protektorami.

7. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

poza odzieżą na bank motocykl :)

8. Marysia Byczkowska Marysia Byczkowska

@Anastazja Kowalczuk: hahahaha dobre :)

9. Liliana Polka Liliana Polka

taka dziewczyna musi byc odwazna :)

10. Anastazja Kowalczuk Anastazja Kowalczuk

Nie wiem, ale korci mnie pytanie. Czy masz już uprawnienia do kierowania pojazdami motocyklowymi =D ? :)