kursy kosmetyczne

Hello :-) Potrzebuję pomocy! Dostałam od rodziców za ukończone studia z wyróżnieniem pieniążki na zrealizowanie swojej pasji - nie ma tego jakoś bardzo dużo, 1000 zł, ale mam jeszcze swoje odłożone. Przez prawie całe studia dorabiałam sobie robiąc u różnych klientek paznokcie. Teraz chciałabym sobie zrobić profesjonalne szkolenie kosmetyczne, np. tutaj https://www.beautyextra.pl - ale jest przynajmniej kilka szkoleń, na które bym się zapisała, a kasy starczy na jedno. Co według was byłoby lepsze i szybciej by mi sie zwróciło: kurs przedłużania rzęs czy profesjonalny kurs wizażu i stylizacji? no i dlaczego :) Jestem bardzo ciekawa co wy byście wybrały na moim miejscu!

Odpowiedzi

 1. klaudia1999 klaudia1999

  oj! po pierwsze, na taki profesjonalny kurs 1000 zł Ci nie starczy ;)
  kursy makijażu są drogie, jeśli chodzi o szkołę makijażu (renomowaną) to koszt rzędu 5-6k.
  Zostań lepiej przy paznokciach skoro je robiłaś. 1500 zł powinno starczyć na podstawowy kurs :)
  dodatkowo pozniej mozesz zrobic sobie kurs stylizacji rzes, ale to kolejne 1500 zł za podstawowe 1:1 u renomowanych osób;)

 2. Anna Pestka Anna Pestka

  Ja bym zdecydowanie wybrała szkolenie z przedłużania rzęs (osobiście polecam te: https://beautylashes.pl/szkolenia), bo teraz jest ogromne zainteresowanie tym zabiegiem, a w porównaniu do paznokci jego samodzielne wykonanie jest bardzo trudne. Z kolei paznokcie każda kobieta może tak na prawdę wykonać sama, wystarczy że kupi w sumie nie aż tak drogi zestaw startowy. Dlatego ja bym szła w rzęsy :D

 3. Natalia Nawiasa Natalia Nawiasa

  Moja koleżanka poleciła mi bym udała się na szkolenie makijażu permanentnego do http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/. Mają fajną ofertę i po kursie podstawowym można później poszerzyć swoją wiedzę o jakieś dodatkowe umiejętności,fajna opcja ;)