ciasto urodzinowe

Moje drogie, jestem na diecie bez słodyczowej od 6 miesiecy wiec calkowicie zrezygnowalam z pieczenia ciast ale moja mama ma w weekend urodziny a jej ulubione ciasto to sernik. Ze względu na brak umiejętności piekarskich rzuciłam okiem na przepisy z neta i znalazlam fajny ale tam pisze ze ser ma byc wiaderkowy. Ja sie na tym nie znam. Jaka firme sera mozecie mi polecic bym się nie zbłaźniła? :D Z góry dziekuje

Replies

1. Erynia Erynia

Ja zawsze kupuje taki serek w wiaderku 1kg z polmleku. Ma aksamitną konsystencję i nie wychodzi taki suchy. Czasami jak kupowałam inny serek to musiałam dodawać do niego odrobinę śmietanki lub mleka żeby był delikatnie wilgotny a przy tym nie trzeba tego robić. Jedynie co to dodaje do niego rodzynki bo lubimy :D Można też zrobić z wiórkami czekolady :D

2. Basia Soł Basia Soł

twaróg sernikowy president, dodaje do każdego sernika i wychodzi pycha :)

3. Marlenka Nowak Marlenka Nowak

Polmlek ma chyba najbardziej naturalne te sery w wiadereczku. Pamietam że ostatnio na wielkanoc z niego piekłam i był przepyszny gościom smkował, nawet teściowa pytała z jakiego sera piekłam .

4. Celina Prokop Celina Prokop

Jadłam je i uważam ,ze są w porządku ;) A tak , aporopo słodkości , to jadłyście może ostatnio ciastka paryskie delicje ? W mojej Warszawie nie wiem co się stało , ale od kiedy wróciłam do stolicy , to te ciastka bardzo się zmieniły . Sa za słodkie , zwłaszcza galaretka . Kupowałyśmy z przyjaciółkami w różnych biedronkach w mieście i było to samo . Jakbym żel po prysznic jadła ..

5. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Jak to ma być ciasto urodzinowe to tylko tort.

6. Iga Sto Iga Sto

W takim razie powinnaś upiec ciasto ale zamienić cukier na inne substancje słodzące (oczywiście zdrowe) uważaj na aspartam, który jest groźny dla organizmu. Zachęcam, abyś spojrzała na https://www.bee.pl/9183-zdrowy-cukier