Gdzie zrobić pastę cukrową?

Szukam salonu w Warszawie na Pradze Południe (najlepiej Saska Kępa), gdzie zrobię porządną depilację pastą cukrową? Dopiero jestem w stolicy tydzień i nie znam tu żadnych miejsc :(

Replies

1. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

w Warszawie to pojsc do Beauty&Bar - kobietki znaja sie na depilacji i na pewno Ci pomogą

2. Mika Retka Mika Retka

Dziewczyny, a czy któraś z Was robiłam sobie po depilacji pastą cukrową dodatkowo zabieg Epilfree? Świetna sprawa, pozwala pozbyć się owłosienia na długo, co przydaje się szczególnie w wakacje:P

3. Wioletta Kujawska Wioletta Kujawska

Ja się własnie zastanawiam, myślałam o laserze, ale lato to nie jest odpowiednia pora roku na taki zabieg, no i o obawiam się, że na moich jasnych włosach może nie podziałać. Wzięłam w salonie ulotkę o epilfree i mocno o tym myślę. A Ty jesteś zadowolona z zabiegu?

4. Agata Nawrocka Agata Nawrocka

Idź śmiało, ja jestem bardzo zadowolona. Kolor włosów nie ma żadnego znaczenia, bo najpierw robi się depilacje mechaniczną, czyli wyrywa włoski woskiem lub pastą cukrową. A potem wciera się takie specjalne preparaty, które spowalniają wzrost kolejnych włosków.

5. Ania Mirska Ania Mirska

I gdzie Wy to dziewczyny robicie? W każdym salonie zrobią? Mogę to jakoś sprawdzić? A jak reaguje na słonce? Bo laser w lato odpada ;/