Schudnij z głową

Hej nazywam się Sylwia jestem psychologiem klinicznym oraz coachem odżywiania usmiech.gif
Chciałabym pomóc Ci sprawić byś była szczęśliwa z samą sobą. Odchudzania jest w głowie coś o tym wiem bo przetestowałam to na swoim przykładzie. Jestem na tak dla kompleksowej zmiany a nie tylko za krótkotrwałą dietą z efektem jojo. Chętnie pomogę ci zdrowo zmienić twoje życia i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Oferuje moje wsparcie, specjalnie przygotowany pod Ciebie jadłospis, ćwiczenia, grupę wsparcia na fb osób, które podjęły wyzwanie. Płacisz jedynie za swoje produkty żywieniowe i odżywcze. Zmiana nie jest taka trudna ale twoja decyzja musi paść dziś usmiech.gif
Czekam na Ciebie

Replies

1. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

ja proponuję iść na konsultacje z dietetykiem, wtedy dowiesz się z czym masz problem i dostosuje odpowiednią dietę.

2. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

U mnie bardzo dobre efekty dało pływanie i... nadmiar stresu, waga w dół o 2,5 kg. ;-)

3. Monika Frankowska Monika Frankowska

Ja też pływam i chodzę na fitness z koleżankami. Widzę różnicę, bo w miesiąc schudłam 3kg.

4. anita maciak anita maciak

Też miałam problem powracających kilogramów. Udało mi się czasem zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam od Ady (tel. 731 154 299), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

5. Daria Daria Daria Daria

Hej :)
    Według mnie idealnym rozwiązaniem jest zasada 80 / 20, o której możecie przeczytać tutaj: https://bedietcatering.pl/dieta-zasada-80-20-czy-skuteczna/ . Dieta ta nie wymusza na nas całkowitej rezygnacji ze wszystkiego co lubimy - musimy jedynie pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji :) Sprawdźcie sami!

6. Magdalena Biernacka Magdalena Biernacka

Trzeba być cierpliwą i wybrać dietę, która w zdrowy i skuteczny sposób pomoże osiągnąć cel. Jeśli nie wiadomo jak ułożyć odpowiednią dietę, zawsze można skorzystać z diety pudełkowej. Ja korzystam z https://www.dietific.pl/, gdzie dietę układa dietetyk. Jestem zadowolona - lepiej się czuję i kilogramów mniej :)

7. anita maciak anita maciak

Cześć. Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej walce o wymarzoną sylwetkę. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Zuzia kom 881 354 456, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :) Polecam

8. anita maciak anita maciak

Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olgą - 720 737 801. Nie będziecie żałować.

9. Ola Lanna Ola Lanna

No właśnie, jeśli się odchudzać to tylko z głową. Szukam jakichś ziół - suplementów diety. Słyszałam, że w aptece Bonifratrów mogę na pewno dostać takie produkty https://e-zielarnia.eu/20_o-bonifratrzy - Zioła Bonifratrów to wspaniałe mieszanki ziołowe zrobione ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków różnorodnych ziół.

10. Monika gol Monika gol

Z tego co mi wiadomo to jeszcze ten suplement diety: https://natural-diet.net/ bardzo pozytywnie wpływa na proces odchudzania. Polecam :)

11. Smith Wilfrid Smith Wilfrid

A jakie suplementy diety warto kupować?