Dekoracje świąteczne

Mamy jeszcze troszkę czasu więc przygotowałem wpis o dekoracjach domu na święta. Znajdziecie w nim inspiracje i pomysły na dekoracje zewnętrzne i wewnętrzne. :)

http://luxx400.blogspot.com/2016/12/1-blogmas-2016-inspiracje-na-dekoracje.html

Replies

 1. Małgo Sia Małgo Sia

  Piękne dekoracje, aż dech zapiera :) .
  Lubię w domu taki świąteczny klimat, oprócz dużej choinki mam stroiki, latarenki i figurki, które rozstawiam w całym domu :) .
  U mnie w tym roku na świątecznym stole zagościła chatka z piernika, którą przygotowałam razem z dziećmi (chatka od dr. Oetkera). Upieczenie chatki wcale nie jest trudne, a taka dekoracja wygląda i pachnie bajecznie :)

 2. Zosia Perka Zosia Perka

  Wow, prosto z amerykańskich filmów, ja w tym roku w końcu postanowiłam ubrać taką jednokolorową czerwoną choinkę, a nie kolorowo jak co roku i zdecydowanie dużo świeczek :D

 3. Monic Monic
 4. Małgo Sia Małgo Sia

  Ja w tym roku oprócz chatki z piernika będę miała na choince pierniczki witrażyki. Kupiłam w internetowym sklepie dr. oetkera dwa opakowania tych pierniczków, bo bardzo mi się podobają :D
  Kupiłam też w home&you piękne bąbki i zabawki na choinkę. W tym roku moja choinka będzie pyszna i magiczna :D .

 5. Małgorzata Kosel Małgorzata Kosel

  Ja w tym roku postawiłam na żywą choinkę w bardziej naturalnym klimacie ( jeśli tak to można określić ) :D sama zrobiłam łańcuch z szyszek oraz gwiazdki z wykałaczek i sznurka, okleiłam również doniczkę taśmą dekoracyjną :)

 6. Luziza Mikołajczyk Luziza Mikołajczyk

  Gosiu dzięki za inspirację- też mam małą choinkę i troszkę byłam załamana jak ją ozdobię- nie ja ją wybierałam.

 7. Monic Monic
 8. Ewa Czar Ewa Czar

  Już po świętach, ale takie inspiracje na pewno się przydadzą. Szukam też inspiracji diy na uniwersalne ozdoby do domu ;) Ostatnio złapałam bakcyla :D

 9. EWA GAWRYLUK EWA GAWRYLUK

  Wielkanoc to też święta do których trzeba się przygotować a mianowicie to czas na kolorowe pisanki Polecam blog https://www.garneczki.pl/tagi/jajka-styropianowe/ Niech on będzie inspiracją dla tych którzy nie mają pomysłu jak w tym roku przygotować świąteczny koszyczek.

 10. Kasia Lurska Kasia Lurska

  Można czerpać dużo inspiracji od Was :) Zawsze lubiłam ręcznie wykonywane ozdoby. Od niedawna z moim małym synkiem staramy się upiększać dom z okazji zbliżających się Świąt czy innych uroczystości. Ostatnio zaczął się interesować bardzo różnymi magnesami na naszej lodówce i znalazłam w internecie magnesy, które można sobie samodzielnie zaprojektować https://przypinka.pl/
  Dodatkowo są tam różne inne ciekawe dodatki :D

 11. Piotr Kuras Piotr Kuras

  Na co należy zwracać szczególną uwagę, gdy kupujemy oświetlenie LED. Trafiłem w internecie poprzez stronę https://ledkos.pl/ na ciekawą ofertę odnośnie tego typu oświetleń, lecz jeszcze nic nie zdecydowałem odnośnie zakupu. Jeżeli ktoś kupował kiedyś oświetlenie LED, to proszę o podzielenie się doświadczeniem. Dziękuje.