Sposób na ożywienie sypialni, fototapeta czy pościel 3D?

Moje mieszkanie jest po generalnym remoncie. Została mi właściwie do ogarnięcia jedynie kwestia dodatków. Zastanawiam się, jak ożywić sypialnię, bo w tym momencie jest utrzymana w jasnych kolorach, przez co wydaje się odrobinę nudna. I tutaj mam dylemat, co lepiej się sprawdzi? Fototapeta za łóżkiem, czy też pościel 3D? Możecie mi coś doradzić?

Replies

1. piotrek piotrek

Najlepiej po prostu ładne zdjęcia (najlepiej Wasze) w ładnych ramkach.

2. Zofia reks Zofia reks

Tak naprawdę oba rozwiązania na pewno spełnią swoją funkcję i ożywią Twoje pomieszczenie. Pościel na pewno będzie rozwiązaniem zdecydowanie tańszym. Fototapety też nie są drogie, ale jednak wymagają większego nakładu gotówki.

3. Jawor Jawor Jawor Jawor

Jak dla mnie świetny pomysł.

4. Karolina Pee Karolina Pee

Fajne pościele mają z Room99 :) ja już ma kilka. Warto zajrzeć do nich na stronę bo czasami mają jeszcze dodatkowe rabaty

5. Karolina Pee Karolina Pee

Ja swoją sypialnie ożywiłam fajnymi kolorowymi dodatkami. Mam żywe kolory z room99, pluszowy dywanik, narzutę na łóżko w kolorze zasłon i dużo innych małych gadżetów.

6. Kamila Gwiazdowska Kamila Gwiazdowska

Wszystko to może sprawić, że sypialnia stanie się ciekawsza z wyglądu. Uważam, ze najlepiej jet zainwestować w neutralne ściany oraz w neutralne dodatki bo dzięki temu można właśnie przez coś takiego całkowicie praktycznie odmienić pomieszczenie.

Jeśli zastanawiacie się nad ciekawymi dekoracjami ściennymi to zerknijcie sobie tutaj:
    https://www.galeriaplakatu.com/kwiaty-3

Na stronie jest sporo obrazów na płótnie w dobrej cenie.

7. Izabella Remer Izabella Remer

Fototapeta to dobry pomysł. My mamy w sypialni taką z motywem lasu i wygląda cudnie.