Sposób na ożywienie sypialni, fototapeta czy pościel 3D?

Moje mieszkanie jest po generalnym remoncie. Została mi właściwie do ogarnięcia jedynie kwestia dodatków. Zastanawiam się, jak ożywić sypialnię, bo w tym momencie jest utrzymana w jasnych kolorach, przez co wydaje się odrobinę nudna. I tutaj mam dylemat, co lepiej się sprawdzi? Fototapeta za łóżkiem, czy też pościel 3D? Możecie mi coś doradzić?

Replies

 1. piotrek piotrek

  Najlepiej po prostu ładne zdjęcia (najlepiej Wasze) w ładnych ramkach.

 2. Zofia reks Zofia reks

  Tak naprawdę oba rozwiązania na pewno spełnią swoją funkcję i ożywią Twoje pomieszczenie. Pościel na pewno będzie rozwiązaniem zdecydowanie tańszym. Fototapety też nie są drogie, ale jednak wymagają większego nakładu gotówki.

 3. Jawor Jawor Jawor Jawor

  Jak dla mnie świetny pomysł.

 4. Karolina Pee Karolina Pee

  Fajne pościele mają z Room99 :) ja już ma kilka. Warto zajrzeć do nich na stronę bo czasami mają jeszcze dodatkowe rabaty

 5. Karolina Pee Karolina Pee

  Ja swoją sypialnie ożywiłam fajnymi kolorowymi dodatkami. Mam żywe kolory z room99, pluszowy dywanik, narzutę na łóżko w kolorze zasłon i dużo innych małych gadżetów.

 6. Ola Babis Ola Babis

  Na pewno kupienie nowej pościeli czy narzuty na łóżko ozdobi sypialnię i doda jej nowego looku'u. Nie tak dawno zamówiłam ze sklepu online pościel flanelową https://nyks.pl/posciel/flanela Pościel flanelowa wykonana jest najwyższej jakości materiału w bardzo ciekawej kolorystyce. Dobranie wzoru do aranżacji sypialni nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 7. Monika gol Monika gol

  Jak chcesz ożywić sypialnię to kup sobie i partnerowi olejek do uszu https://nutresinherbapure.com/pl/ który sprawi, że na nowo zaczniecie się słuchać, a żar, który was łączy i z czasem powoli wygasa na nowo się rozpali. ;)

HYDEPARK

 1. #zostanwdomu

  Last reply: Kelosz Melosz .

 2. Koronawirus w Polsce

  Last reply: Kelosz Melosz .

 3. moczenie w nocy

  Last reply: Herbata Cytrynowa .

 4. jaka taksówka Warszawa

  Last reply: Antonia Max .

 5. e-recepta

  Last reply: Herbata Cytrynowa .

People You May Like