Co podjadacie w pracy ?

Właśnie delektuję się pysznym kisielkiem "słodka chwila" o smaku pieczonego jabłka :) . Całe szczęście, że ktoś wymyślił takie szybkie kisielki, które można bez problemu przygotować w pracy.
A co Wy podjadacie w pracy ? :) .

Replies

1. Olyca Olyca

Ja ostatnio najczęściej podjadam chrupkie pieczywo z hummusem. Chrupkie pieczywo lubię od zawsze, ale hummus to dla mnie dość nowe odkrycie i póki co jeszcze mi się nie znudził. Niestety jestem totalnym beztalenciem w kuchni, więc hummus pochodzi oczywiście ze sklepu ;)

2. kasia wojciechowska kasia wojciechowska

Ziarna słonecznika.

3. anna mucha anna mucha

uwielbiam słodkie więc czasem skuszę się na wafelka albo ciacho :)

4. Małgo Sia Małgo Sia

A jak odkryłam kolejne pyszne "słodkie chwile" :) , tym razem pudding na zimno. Właśnie jem czekoladowy i jest pyszny :)

5. kasia kowalska kasia kowalska

Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju chrupki i owoce podjadać. Ale tak to jest, jak się nie dba i nie myłam rąk tak często i dopadła mnie opryszczka. Kolega polecił mi endvir, dlatego zaraz po pracy jadę prosto do apteki po niego

6. Danka Danka Danka Danka

Kiedyś masę słodyczy - to batonik, to cukierek - ale na szczęście od kilku miesięcy skutecznie pozbyłam się tego nawyku :D

7. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja podjadam batoniki musli i suszone jabłka.

8. Anna Berejza Anna Berejza

jak już to batoniki sporadycznie :)

9. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

ja siedzę dużo przy komputerze więc żeby mi nic nie szło w boczki, to podjadam owoce i lekkie sałatki.

10. Alicja Mosoń Alicja Mosoń

Zestaw dnia z pobliskiego baru ;)

11. Martyna Lisz Martyna Lisz

Dobra kaloria, zdecydowanie jabłko-cynamon.

12. Marek Mirski Marek Mirski

Ja domowej roboty kanapeczki tylko :) Ograniczam się :)

13. Ola Mtr Ola Mtr

Ja bardzo lubię zabierać naleśniki z serkiem w pojemniku, w pracy koło południa już jestem głodna jak wilk, a one zapychają

14. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

jak trzymałam dietę to prawie nic, tylko jeden posiłek. Zaczęły się problemy zdrowotne i okropna migrena. Trafiłam w ręce dr Nowaczewskiej, która zleciła mi szereg badań i teraz już wiem, że to moje odchudzanie przyniosło więcej minusów jak plusów.

15. Angelika Kowol Angelika Kowol

Jeśli już o jedzeniu mowa, to widzieliście nową promocje Aviko, która polega na wymienianiu paczek na nagrody? Zasady bardzo proste, bo potrzebna jest nam tylko aplikacja Aviko Benefits, aby rejestrować zakupy. Sprawdźcie sobie, bo jest to dobra okazja. Sama chcę wziąć udział.

16. Ewelina Tamka Ewelina Tamka

Słodycze! :)