Zabieg kwasem glikolowym

Czy ktos korzystał może z takiego zabiegu? Niedawno dostałam zniżkę na zabieg kwasem glikolowym i jest on podobno całkiem skuteczny jednak osobiście nic o nim za bardzo nie wiem.

Replies

1. Lilly Marlenne Lilly Marlenne

Na twarz?
    Ja miałam dwa :)
    Efekty fajne, oczywiście jeśli dobierzesz odpowiednie stężenie (w pierwszej serii nie może być zbyt wysokie).
    Nie wiem, w jakim celu chciałabyś robić - ja spłycałam blizny po trądziku i oczyszczałam pory skóry.

2. Anna Hul Anna Hul

Ja też miałam zabieg swego czasu na blizny po ospie :) Trzy zabiegi i twarz na prawdę wyładniała. Według mnie jak masz powód do stosowania kwasu to warto :)

3. Ewa Czar Ewa Czar

Miałam i też polecam. Widać różnicę gołym okiem

4. Anna Stawińska Anna Stawińska

Sama miałam i dla mnie roznica spora
    skóra jest odświeżona
    jest rózowa oraz promienna
    pozbyłam sie wiekszości przebarwień posłonecznych,z którymi właśnie wybrałam sie na kwasy.

Dodam, ze w moim przypadku nie wystarczył jeden zabieg ale wybrałam się na 3 w dwutygodniowych odstępach ( to jak powinnaś chodzić powinien wyznaczyć lekarz medycyny estetycznej)
    https://moszczenica.info/okiem-czytelnika/718-medycyna-estetyczna-piekno-bez-ryzyka.html

Zabiegi takie są ogólnie bardzo bezpieczne o ile są wykonywane przez osobę, która sie na tym zna!